Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najlepiej zajedz do Mariusza i zapytaj co potrzebne i co i jak. Po mojemu to spokojnie ogarnie temat jakby co wylaczenia immo w drugim sterowniku i zrobieniu softa. Tak ze 110-120 KM powinno wyjsc na tym motorze bo tak to ogranicza troszke ci uklad wtryskowy- wtryski i pompa.
Powiedział że tak wiekowych aut już nie modyfikuje Dodgy
Witam! Czy można pytanie wraz z udzielonymi odpowiedziami, po wyjaśnieniu, grupować (przenosić) tematami? Łatwiej by było szukać możliwości rozwiązywania konkretnych tematów.
Witam kolegów. mam pytanko. czy w waszych autach świeci się kontrolka immobilizera gdy włożycie "suchy" kluczyk bez immo??? u mnie np auto gaśnie, łapie błąd ale żadna kontrolka się nie świeci. zależy mi na tej informacji ponieważ będę próbował dodać kluczyki z immo przez vcds-a.
Z tego co pamiętam to w starym Sharanie była kontrolka w drzwiach i jak odpalałem auto bez pestki to auto gasło a w drzwiach kierowcy zapalała się dioda. W nowym nie wyjmowałem pestki z kluczyka bo musiał bym ori znaczek uszkodzić. jeśli chodzi o kontrolki na liczniku to raczej nic się nie wyświetli.
(01-03-2016 22:33)andrew7800 napisał(a): [ -> ]Z tego co pamiętam to w starym Sharanie była kontrolka w drzwiach i jak odpalałem auto bez pestki to auto gasło a w drzwiach kierowcy zapalała się dioda. W nowym nie wyjmowałem pestki z kluczyka bo musiał bym ori znaczek uszkodzić. jeśli chodzi o kontrolki na liczniku to raczej nic się nie wyświetli.

już wiem. zapala sie sprężynka świec jak jest cos nie tak z immobilizerem. sprawdziłem.
poza tym jestem dumny bo udalo mi się dodać 2 kluczyki izakodować immobilizer czysty.
zrobię jakiś manual z tej operacji.
Który bezpiecznik odpowiada za ABS i ESP sharan rok 2002 ?
Witam kolegów. Nurtuje mnie taka jedna rzecz. mam w swoim sharanie piloty 2 przyciskowe. czy jest możliwość zakodowania pilotów z 3 przyciskami aby mozna było otwierać również bagażnik?? czy do tego jest potrzebna inna centralka?? ma ktoś może taką wiedzę??
Nie ma takiej opcji w oryginale. Jak podłączysz centralkę chińską to będzie taka opcja.
Kluczyk z trzema przyciskami wchodził w oryginale od 2010 roku czyli Sharan 7 N.
(04-03-2016 03:03)andrew7800 napisał(a): [ -> ]Nie ma takiej opcji w oryginale. Jak podłączysz centralkę chińską to będzie taka opcja.
Kluczyk z trzema przyciskami wchodził w oryginale od 2010 roku czyli Sharan 7 N.

tak myślałemSmile nie umrę bez tego ale fajnie byłoby mieć. dzięki za odpowiedźSmile
Przekierowanie