Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Poproszę o podpowiedź co oznaczaja numery na oryginalnych panewkach korbowodowych vw/audi:

034 701

0005
01-02

2784
01-02

2781
01-02

Dzięki z góry za odpowiedź
Gdzie wrzucić logi...?
Strony vaglog i inne nie działają już .....Dodgy
(24-10-2017 20:13)ULTRA napisał(a): [ -> ]Gdzie wrzucić logi...?
Strony vaglog i inne nie działają już .....Dodgy
Spróbuj tutaj. Koledze z forum się udało to pewnie i ty sobie poradzisz.

https://log.malonetuning.com/upload
(22-10-2017 20:28)mamwi napisał(a): [ -> ]Wyważenie kół i zamiana miejscami (lewe na prawo). Jak miałeś luzy w zawieszeniu podtarło opony, może być to nawet niewidoczne. Ale po naprawie już ciągną. Zanim zaczniesz poprawiać zawieszenie spróbuj tego Idea Jeżeli po zmianie kół miejscami zacznie ciągnąć w lewo, masz winowajcę.

Koledzy założyłem komplet zimówek na innych felgach (już jeździłem na nich w zeszłym sezonie). Wyważane i .....jest jeszcze gorzej. Do 80 km/h jeszcze znośnie ale powyżej już trzęsie kierownicą objaw jak przy wychlastanym przegubie, ale przecież nie robiłem przegubu. Przypomnę, że wymieniałem tuleje na wahaczach (wszystkie), łączniki stabilizatorów, końcówki drążków, sworznie i tarcze z klockami. Dodam, że trzęsie po prawej stronie i też po tej stronie wymieniałem też łożysko. Całość dotyczy przodu. I tu mam pytanie do was koledzy, czy wadliwe zamontowanie łożyska może być przyczyną trzęsienia kierownicą? Albo zły montaż tulei wahacza (patrzyłem i nie są popękane).
Zawieszenie sie usztywnilo. I przegub moze daje o sobie znac. U mnie z dnia nadzien zaczelo szarpac
(27-10-2017 19:15)MaDin napisał(a): [ -> ]Koledzy założyłem komplet zimówek na innych felgach (już jeździłem na nich w zeszłym sezonie). Wyważane i .....jest jeszcze gorzej. Do 80 km/h jeszcze znośnie ale powyżej już trzęsie kierownicą objaw jak przy wychlastanym przegubie, ale przecież nie robiłem przegubu. Przypomnę, że wymieniałem tuleje na wahaczach (wszystkie), łączniki stabilizatorów, końcówki drążków, sworznie i tarcze z klockami. Dodam, że trzęsie po prawej stronie i też po tej stronie wymieniałem też łożysko. Całość dotyczy przodu. I tu mam pytanie do was koledzy, czy wadliwe zamontowanie łożyska może być przyczyną trzęsienia kierownicą? Albo zły montaż tulei wahacza (patrzyłem i nie są popękane).
Robiłeś sam czy w warsztacie? I czy wszystkie śuby dobrze skręcone?
Ja obstawiam przegub wewnetrzny
A wiec panowie czy poloski od 130km pasuja to 115 km? I czy lewa i prawa strona sa takie same?
(08-11-2017 23:14)PabloLG napisał(a): [ -> ]A wiec panowie czy poloski od 130km pasuja to 115 km? I czy lewa i prawa strona sa takie same?

TO SAMO
Witam mam pytanie czy kosta iso w lagunie 2 i kosta iso w passacie b5 to bedzoe to samo . Czy iso to zawsze bedzie iso obojętnie jaka marka ?
Przekierowanie