Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki za informacje. Całkiem zapomniałem o tym czujniku Halla. To wada tych modeli ale ten z tym nie miał jeszcze problemu. Auto było kiedyś moje i nie było nigdy z nim problemu poza tymi dwoma przekaźnikami o których pisałem wyżej a po sprzedaży znajomemu po jakimś czasie zastrajkował.(nie dziwie się że nie działa bo gość nie ma wcale pojęcia zielonego o samochodach)
Auto to Vw Sharan 2.0 ADY 116KM z 1995 roku, wersja manual wewnątrz. Jak będę się wybierał to następny raz to wezmę kompa przynajmniej będę wiedział czy ma jakieś błędy. Na razie zrobiłem mu Megane II którą też już zdążył zepsuć po kapitalnym remoncie (urwane kable od masy na klemie - oraz nie stykała kostka od czujnika ciśnienia co dało efekt braku ładowania akumulatora).
Witam. Mam sharana 2002 rok, i mam problem wiązką elektryczną między drzwiami kierowcy a słupkiem. Gniazdo w słupku lata luźno i nie łączy przez to. Brakuje takiej nakretki mocującej. Gdzie ją mogę dostać bo już pytałem w tylu miejscach i tragedia.
Witam.
Czy instalacja haka holowniczego z Galaxy 1998 będzie pasować do Sharana 2001?
(26-03-2017 14:36)yarsoon napisał(a): [ -> ]Witam. Mam sharana 2002 rok, i mam problem wiązką elektryczną między drzwiami kierowcy a słupkiem. Gniazdo w słupku lata luźno i nie łączy przez to. Brakuje takiej nakretki mocującej. Gdzie ją mogę dostać bo już pytałem w tylu miejscach i tragedia.

Witam.

Jeśli chodzi Ci o ten element: 7M3959750, to jest on dostępny w ASO, jak i każdy inny element tego złącza albo na szrocie w raz z całą wiązką, żaden problem.

Pozdrawiam
Panowie dziwny objaw, licznik mi nie dziala, wskaznik paliwa szaleje.. stawiam na czujnik predkosci, lecz zauważyłem że jak olej w skrzyni sie rozgrzeje to wszystko wraca do normy.. czyżby zimne luty w czujniku no bo nic innego mi nie przychodzi do glowy, slaba masa raczej nie ma nic spolnego bo by caly czas nie dzialal.. poprawcie mnie jak ide zlym tropem
Witam.

No niestety, raczej postawiłeś dobrą diagnozę Smile.

Pozdrawiam
(28-03-2017 18:31)Michał łysy napisał(a): [ -> ]Panowie dziwny objaw, licznik mi nie dziala, wskaznik paliwa szaleje.. stawiam na czujnik predkosci

Mialem identyczne objawy przy uszkodzonym impulsatorze prędkości (czujniku)

Moje pytanie: czy ktoś kozysta z tej grupy?

https://www.facebook.com/groups/184738875354493/
mam pytanko czy takie alufelgi w rozmiarze 5x112 7J16 et 43 beda pasowaly do alhambry 130 KM ?
Tak beda.
kolejne szybkie pytanie. Urwał mi sie pasek wielorowkowy od napędu alternatora. Macie jakiś schemat jak powinien byc założony ? Bo nie zawsze w zakupionym jest taki schemat, a dopiero jutro będę zamawiał Tongue Przy okazji wymienie sobie pasek od wspomagania. Pytanie czy obejdzie sie bez zdjęcia filtra powietrza? Bo dośc ciasno sie tam wydaje i waham sie czy zdjąc czy nie. Jeśli demontaż to na coś szczególnie uważac? Tzn. jakieś przewody czy coś. Seat Alhambra 1.9 TDi 90KM '98r
Przekierowanie