Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie czym przymocować schowek na podszybiu ?? Przyklejam rzepami ale odklejają się od deski . Może w złym miejscu kleje.
Czy jest tu ktoś z rabatami w ASO VW?
Potrzebuję kupić:
- 035103245A - zaworek - 55 zł
- 7M0820295 - termostat - 241 zł

Ceny z Motorpol Wrocław.
koledzy jutro chcę wymienić taśme airbag w kierownicy , jest jakiś problem z wymianą , muszę na coś zwrócić uwagę oprócz tego że tasmę trzeba ustawić ??
(18-09-2019 00:34)rodzynek napisał(a): [ -> ]Czy jest tu ktoś z rabatami w ASO VW?
Potrzebuję kupić:
- 035103245A - zaworek - 55 zł
- 7M0820295 - termostat - 241 zł

Ceny z Motorpol Wrocław.

poszło PW Smile
Witajcie,pytanie na szybko, czy przy załączaniu ogrzewania przedniej szyby powinno być słychać przekaźnik?? od kilku dni nie działa ogrzewanie przedniej szybki i nie słychać przekaźnika- bezpiecznik cały, szyba ma rok czasu, wcześniej bez problemów
(19-10-2019 09:59)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Witajcie,pytanie na szybko, czy przy załączaniu ogrzewania przedniej szyby powinno być słychać przekaźnik?? od kilku dni nie działa ogrzewanie przedniej szybki i nie słychać przekaźnika- bezpiecznik cały, szyba ma rok czasu, wcześniej bez problemów
U mnie było słychać przekaźnik, natomiast znacznie głośniej "pykał" ten od tylnej.
No i warto przypomnieć, że jak było zimno to przednir szyba automatycznie sie załączała i grzała.
Koledzy potrzebuje nr oslony przegubu wewnętrznego. Najlpiej numer GKN.
Mam jedna, ale to nie jest to gdyz potrzebuje pusta bez wypelnienia gumowego.


https://wapex.pl/make.asp?t=7&kodtowaru=...20BILSTEIN

FE 100401 OSLONA PRZEGUBU

Tylko czy jak kupie taka i nie zastosuje tego gumowego pierścienia bo jest mi nie potrzebny czy osona nie bedzie za duza ?
Mierzac u siebie mam z jednej strony Fi84 a z drugiej Fi 24.
Walczylem w sobote w sklepach ale proponowali mi jakies uniwersalne. Czego nie uznaje.
Myslalem ze to bedzie to ale nie GKN 303 946. Srodek nie podejdzie.
Wymiarami podejdzie ta,tylko ma w srodku wypelnienie czego ja nie potrzebuje.
LOB 306073OSLONA PRZEGUBU

Pomoze ktos ?
Z tego co wyszukalem to zastosuje oslone od strony kola. Z innych nic nie dopasuje gdyz wymiary sa z kosmosu.
Podejdzie mi np. taka:
Febi 47961 lub Fe 29250.Troche za dluga bo az 122mm ale mi to nie przeszkadza. Najwazniesze ze ma inne wymiary zblizone czyli 24.40mm a drugi 83mm zamiast 84mm.
Wycofana juz z produkcji ale jeszcze dostepna GKN 304 389
Rozumiem że szukasz na przegub wewnętrzny tak?
sharan-alhambra 2010-2015 ciśnienie kół czyta z abs a po 2015 są fizycznie czujniki w felgach
Przekierowanie