Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podaj mi ceny na przód komplet np. ATE, TRW i jaki zestaw mogłbyś inny polecic od siebie ? ( choć raczej patrzę na ATE ) u mnie sa ponoć 300 mm bo dzwoniłem do ASO i sprawdzali po vin
A się podepnę, zestaw rozrządu z pompą wodną u was dostane?
(22-04-2016 01:51)andrew7800 napisał(a): [ -> ]Tak można kupić. Nie jest to samodzielny montaż. tak było w oryginale. Mam w domu takie uszkodzone plecki i z tyłu siatkę trzyma drut który siedzi za miniaturowymi zatrzaskami. Rano zrobię fotkę jak to od tyłu wygląda to wrzucę.Smile

Andrzej zrób fotkę i walnij tutaj, wiesz może gdzie takie siatki mogę dostać, to pilna sprawa bo mam już dosyć wożenia plastikowej skrzynki w bagażniku, która to lata we wszystkie strony świata po bagażniku denerwując kierownika Tongue
Witam

Czy ktos z forumowiczow zajmuje sie rozkodowaniem numeru VIN?
(28-04-2016 11:34)mosfer napisał(a): [ -> ]Witam

Czy ktos z forumowiczow zajmuje sie rozkodowaniem numeru VIN?

Numer vin ja mam tylko płatne strony ale z wlepki możesz tu poszukać
http://vw-clubpolska.pl/index.php/page,dekoder_vag.html
Ostatnio bez problemu po nr, VIN podadzą CI wszystko w serwisie VW ale musisz być włascicielem auta .

pretor

(28-04-2016 14:14)grażyny napisał(a): [ -> ]Ostatnio bez problemu po nr, VIN podadzą CI wszystko w serwisie VW ale musisz być włascicielem auta .
@Grażyny, nie musisz być właścicielem auta. Wystarczy jak masz ze sobą dowód rejestracyjny samochodu w którym chcesz sprawdzić nr VIN.
Czasami można to spokojnie obejśćSmile
Tak ale trzeba mieć ten dowód ale jak chcesz kupić autko a nie Masz dowodu to du..aSmile
Ok, dzieki za podpowiedzi.
Hmm... dziwne... mój brat jakiś czas temu chciał sprawdzić w ASO i powiedzieli że już nie sprawdzają - był z autem na siebie zarejestrowanym... Angel
Przekierowanie