Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(05-04-2015 07:28)inside4 napisał(a): [ -> ]
(02-04-2015 20:40)ULTRA napisał(a): [ -> ]U mnie też strasznie szumi z prawej strony przy większych prędkościach tak przy 120 km/h czy to w SGA normalne..? Uszczelka jest w porządku nie jest twarda.
U mnie też szumi.

Może to morze szumi?
Big Grin
U mnie też szumi jak przekraczam 120 km/h. Nie przejmuję się tym i nic złego się nie dzieje. Myślę że to raczej wiatr hula po relingach.Smile
Witam,

Mam pytanko odnośnie podpory przegubu, wymieniłem przegub wewnętrzny prawy i dalej trzęsie budą, mniej ale jednak. Czy w automacie to duży problem z wymianą, trzeba cały olej spuścić i jakie mogą mnie czekać niespodzianki?
Niestety jest gorzej niż myślałem, tarcza sprzęgła kręci się osobno śruba osobno, musiało zerwać wieloklin. Co dziwne śruba chodzi gładko, tłoki nie stawiają jakiegoś oporu, warto to robić czy szukać nowej sprężarki? Regenerować się tej chyba nie opłaca jak wieloklin zerwany?
(07-04-2015 14:43)Czerwony napisał(a): [ -> ]
(05-04-2015 07:28)inside4 napisał(a): [ -> ]
(02-04-2015 20:40)ULTRA napisał(a): [ -> ]U mnie też strasznie szumi z prawej strony przy większych prędkościach tak przy 120 km/h czy to w SGA normalne..? Uszczelka jest w porządku nie jest twarda.
U mnie też szumi.

Może to morze szumi?
Big Grin

Za daleko mam do morza więc to nie toBig Grin. Denerwuje mnie ten szum bo czasami tak walnie powietrzem jak by ktoś plandekę rozwijał mniej więcej taki dzwięk.
Jakim momentem należy dokręcić świece?
Czy takie nakładki na progi chociaż nie wiem jak to fachowo się nazywa i nigdzie nie mogę ich znaleźć na alledrogo będą pasowały do Sharana sprzed 2004r.? Czy one zakrywają całkowicie próg i nie widać tej rynienki na dole progu..??
Raczej to nie przypadłość SGA bo u mnie nie szumi nawet przy 160. Jak go kupiłem to szumiało ale okazało się że ktoś źle zamontował gumę przy prawym słupku.
Witam,

Mam pytanko odnośnie podpory przegubu, wymieniłem przegub wewnętrzny prawy i dalej trzęsie budą, mniej ale jednak. Czy w automacie to duży problem z wymianą, trzeba cały olej spuścić ze skrzyni i jakie mogą mnie czekać niespodzianki?
(08-04-2015 13:10)Gizio1625 napisał(a): [ -> ]Raczej to nie przypadłość SGA bo u mnie nie szumi nawet przy 160. Jak go kupiłem to szumiało ale okazało się że ktoś źle zamontował gumę przy prawym słupku.
Myślę że jakby ściągnął nadkole czy błotnik to by znalazł przyczynę.
Przekierowanie