Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy do zdjęcia dogrzewacza potrzebne jest spuszczenie płynu ?
Nie. Ściskasz sciskami stolarskimi wężę tuż przed i za dogrzewaczem. Owszem uleje się z 0,5L ale spuszczać nie trzeba.

Pozdr
dzięki Smile
1. Nie leci ciepłe powietrze ze środkowego nawiewu gdy mam włączone auto lub econ, w vag-u żadnych błędów.
2. Od kiedy temperatura spadła poniżej zera ciągle samo włącza się podgrzewanie przedniej szyby po odpaleniu auta.
Czy tak ma być, bo trochę mnie te dwie rzeczy denerwują.
(01-12-2014 21:17)Gizio1625 napisał(a): [ -> ]1. Nie leci ciepłe powietrze ze środkowego nawiewu gdy mam włączone auto lub econ, w vag-u żadnych błędów.
2. Od kiedy temperatura spadła poniżej zera ciągle samo włącza się podgrzewanie przedniej szyby po odpaleniu auta.
Czy tak ma być, bo trochę mnie te dwie rzeczy denerwują.

1. Ciepłe powietrze leci z nawiewu przy podłodze.
2.Tak
Ale jak włączę na tułowie i nogi to leci z wszystkich.
Czyli tak po prostu ma być?
Ciekawi mnie jedno czy w najnowszych sharanach też montują dogrzewacze?
Jeśli nie to jak to jest tak rozwiązane?
(03-12-2014 03:33)ndru napisał(a): [ -> ]Ciekawi mnie jedno czy w najnowszych sharanach też montują dogrzewacze?
Jeśli nie to jak to jest tak rozwiązane?

Tak, tyle że firmy Webasto. A konkretnie Thermo Top V, zamontowane jest przy prawym nadkolu.
Witam,

Od czego i jak nazywa się zaznaczona rura , ponieważ jej brakuje w autku.

Pozdrawiam i dziękuje.

[Obrazek: dRkFZoU.jpg]
Jeśli ta rura jest podpięta pod przedni grill to bedzie to najzwyczajniej w swiecie dolot do filtra powietrza.Nie miałem starszej wersji sharana bo po 2000r mają w nadkolu.
Przekierowanie