Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A tego to nie wiedzialem bo myslalemm ze jabloteke ma okej a problem z samym piecem. Chodzi oto ze odpalajac auto na postoju to paremonut i czujnik na podszybiu bedzie wskazywal w blokach na vagu OFF i wtedy to kibel bo piec sprawny nie wystartuje
Mam pytanko - Czy mechanizm wycieraczki tył w modelu po FL różni się czymś od mechanizmu z przed FL czy może pasuje pnp?
O ile się nie mylę to nie pasuje. Sam rozstaw śrub jest chyba w przedlifcie 95 a polifcie 110mm.
W którym miejscu jest czujnik temperatury dogrzewacza na podszybiu w alhambrze FL? Ma ktoś fote?
chyba w tym samym co w szariku czyli pod mechanizmem wycieraczek po stronie kierowcy, najłatwiej jak odkręcisz 3 śrubki i zdejmiesz podszybie. Bardzo łatwo to znajdziesz powinien być wciśnięty w plastikową obejmę, a do czujnika podłączona jest po prawej (patrząc od przodu) kostka z kabelkami (aż dwoma Big Grin) powodzenia
Czy ja dobrze kojażę że po którymś roku fabrycznie dodano nakładki na progi zewnetrzne?
Witam, jak wyciągnąć samą końcówkę spryskiwaczy reflektorów,dysze??
Czesc

Czy olej cieknacy spod pokrywy zaworow to jakas zmora TDI? Robilem juz to trzy razy i nadal cieknie. Rowniez macie z tym problem?

pozdrawiam
(18-11-2016 00:37)mosfer napisał(a): [ -> ]Czesc

Czy olej cieknacy spod pokrywy zaworow to jakas zmora TDI? Robilem juz to trzy razy i nadal cieknie. Rowniez macie z tym problem?

pozdrawiam

Nie wiem jak u innych ale też z tym walczę Sad
nie jakos tam mocno nagminne sa te wycieki ale czasami sie zdarza ze krzywa jest ta pokrywa bo lubi sie wykrzywic bo to plastikowe jest. Ale generalnie pokrywa prosta i nowa uszczleka i powinno juz nic nie cieknac.
No chyba ze cieknie z EGR.
Przekierowanie