Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(23-01-2015 18:15)wesol napisał(a): [ -> ]Cisnienia w ukladzie chlodzacym nie ma prawa byc. Jelsi sie robi takie sredniawe to jeszcze jest w maire okej i da sie tym normalnie jezdzic autem. Jednakze po wymianie upg nie powinno si erobic cisnienie. TO juz bylo przerabiane. Filmik zrobilem z tego i zapraszam do mnie jak ktos nie wierzy bo w obu tdi tak mam.
Masz linka do filmu?


No to u mnie jest podobnie, mniej więcej podnosi się z min na max.
czyli dobrze. Tu zeby nie bylo wątpliwosci. Na zimnym wpierw odkrecilem to prawie nic nie bylo. Zakrecilem, pojechalem do Szczecina, wróciłem gdzie na ekspresówce lecialem cos kolo 190 jakis czas plus oczewiscie agresywne wyprzedzania bo nie rajcuje mnie zasadniczo szybka jazda jak dobre przyspiesenie i wyprzedzanie. Po tym pod domem po zgaszeniu sprawdzenie na tym filmiku odnotowane.
Szybkiej jazdy ngdy nie lubilem- pocą mi sie ręce musze sie przyznac. Wracalem z Gdanska to ponad dwiescie cislem to troszke sie spocilem. Po takich palowaniach to mysle ze jelsi ktos ma jakies problemy z UPG to wyjdzie wlasnie przy tym odkrecaniu korka jako bulgoty plus gejzer jak nic.
Ale u mnie to na zimnym się tak podnosi, na ciepłym podobnie, ale nie sprawdzałem po daniu ostro w palnik.
(23-01-2015 18:15)Bogos napisał(a): [ -> ]
(23-01-2015 17:51)DDiablo napisał(a): [ -> ]Bo raczej dziwne, żeby 2 czujniki naraz padły.
No właśnie. Zapomnieliśmy sie spytac kol. pablooo4 czy mu dodatkowa pompka obiegu wody działa na podszybiu eheh. Bo to bedzie przegrzanie pieca jak nic!!!Smile:)Także idziemy od początku.

Odnosnie czujników to miałem na myśli jeden z dwóch.

No koledzy problem rozwiązany. dogrzewacz startuje, ogrzewanie wróciło, jest jak w puchu.Smile
problem rozwiązał się po wymianie pompki obiegu płynu na podszybiu. moja w ogóle nie ruszyła na krótko.
teraz obserwacja w kierunku UPG nieszczęsnego.
pablooo4
No to ciesze sie ze przynajmniej teraz nie zmarniesz. Pozdeo
(25-01-2015 10:11)Bogos napisał(a): [ -> ]pablooo4
No to ciesze sie ze przynajmniej teraz nie zmarniesz. Pozdeo

a wiesz to był na prawdę problem bo czasami nie dało się jechać przy dużym mrozie. a gdzie jeszcze dziecko wozić. pozdróffka.
Jakiej srednicy jest serwo hamulcow w Sharanie mk1 `95 2l benzyna? Jaki jest nr tej części. Z jakich aut pasuje serwo na podmiane?

Znalazlem z tych rocznikow z koncowkami nr aa badz bb czym sie roznia?
Witam.
Czy w sharanie TDI 1,9 115 PS. 2002 na poloskach z przodu (zwlaszcza prawej wewnetrznej), powinien byc minimalny luz czy go w ogole nie powinno byc ?

Pozdrawiam
Przekierowanie