Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kola dokrecone zrobilem ponad 1000km i sie nie odkrecily.Dzis mialem mala trase 30km i nic cisza.Jak sie rozgrzeje calkiem inaczej.
witam. kto mi powie od czego te ustrojstwo? wygląda jak chłodniczka...
mam to pod podwoziemSmile

wygląda jak chłodniczka może paliwa ( przewód jeden do przodu idzie a jeden do tyłu- taki wężyk)
nie aj tylko taki podalem przyklad. Z tym ze pamietaj ze jak np egr sie przytnie to powietrz ektore dmucha turbina idzie w wydech wiec masz niedoladowanie. Ja sie w benzyniaki nie pcham i malo mnie one interesuja. Generalnie sporo moze byc przyczyn. Szukaj wszystkiego pokolei. Czyli standard przepustnica. sterowanie turbo, egr itd.
Dzięki wesol Wink
kolego pablooo4 to ustrojstwo to chłodnica powracającego paliwa do zbiornika .
(20-10-2014 20:42)roman18 napisał(a): [ -> ]kolego pablooo4 to ustrojstwo to chłodnica powracającego paliwa do zbiornika .

dzięki bardzo za podpowiedź. czego to nie wymyślą
Potrzebuje pomocy, chcę założyć licznik z fisem do mego sharana 19 tdi 115 auy mój numer licznika 7m3920800d znalazłem parę liczników o num 7m3920840nx 7m39020840g 7m3920840hx 7m3920920dx 7m3920920h ktury z tych num przypasował do mego auta. Obecnie nie posiadam licznik z fisem i chce dołożyć instalacje już zrobiona.
Mam takie pytanko. gdzie znajduje się czujnik temp w kabinie i czy w ogóle takowy jest. Climatronic czasami głupieje raz chłodne leci raz zimne, ciężko ustawić, czasami jest zupełnie dobrze.
podejrzenie oczywiście że UPG bo ubywa płynu chłodniczego.
Czujnik temperatury wewnętrznej jest w klimatroniku. Możesz zdjąć panel i oczyścić z kurzu płytkę i wiatraczek nadmuchujący z kabiny powietrze.
(27-10-2014 11:42)rodzynek napisał(a): [ -> ]Czujnik temperatury wewnętrznej jest w klimatroniku. Możesz zdjąć panel i oczyścić z kurzu płytkę i wiatraczek nadmuchujący z kabiny powietrze.

ok tak zrobię na początek.
Przekierowanie