Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czujnik walu jest nieco dalej. Tak wiec spoko. W komplecie masz taki plastikowy pierscien ktory ulatwia zalozenie tego nowego uszczleniacza.
Witam wszystkich serdecznie. Jako że to mój pierwszy diesel to mam takie pytanie: w jakim zakresie obrotów powinna działać turbina?? Silnik ASZ
Generalnie dziala caly czas. jesli nie byla grzebana majstrowana regenerowana to powinna sie budzic juz przy 1500 1600 obr.
Właśnie tak mi się załancza i tak ciągnie do około 3tyś i nie wiem czy tak ma być??
No wczesniej juz nie bedzie sie budzic. najlepiej zapodac loga dyn 011 plus 010 albo 003.
Co prawda mam vag com i polski vag ,ale nie jestem jeszcze aż tak biegły w temacie żeby robić takie rzeczy.
(21-11-2016 21:47)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]
(21-11-2016 18:59)frik napisał(a): [ -> ]
(19-11-2016 15:03)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]a wygląda to tak....


zaczął mi lecieć na łączeniu weza gumowego z rurką ten od strony samochodu... niestety wezyk do wymiany.........

Czy tam są jakieś nietypowe węże? Mi też trochę tam podcieka a czyszczenie i wymiana opasek nie pomaga.

no są trochę nietypowe bo po drodze. mają cos w rodzaju zgrubienia uszczelniajacegi ich wejście do budy auta, później profilowania... wpisz w allegro " węże tylniej nagrzewnicy galaxy" to zobaczysz.... ja teraz. ten cieknacy bardziej naciagnalem na rurkę jeden cybant na zgrubieniu rurki drugi tuż za. i nna razie jest ok. zimę chce tak przejezdzic. Zeby te weze wymienić trzeba rozbierać tez boczek wewnątrz i nie wiem czy nie luzowac całej tylniej klimy....

Kurcze jednak padaka... lekko puszcza plyn w tym. miejscu czyli węże do tylniej nagrzewnicy od nadkola do wymiany.
Teraz pytanie, czy ktos moze mi ich numery podesłać. Czy szukac dobrej używki czy nowe, a moze jakieś silikonowe uniwersalne by podeszly choc trochę tam zakrętów...
Kawalek uciac dac lacznik i po temacie. chcesz miec dobrze niekoniecznie drogo to tak zrob. jak drozej to nowe weze z aso.
Na szukajce forum nie znalazłem nic więc tu zapytam. Mam taki urządzonko Delphi PVH0946 i do tego potrzeba soft lub sterowniki. Wie ktoś coś o tym urządzeniu i/lub sofcie?
(27-11-2016 10:38)wesol napisał(a): [ -> ]Kawalek uciac dac lacznik i po temacie. chcesz miec dobrze niekoniecznie drogo to tak zrob. jak drozej to nowe weze z aso.

i tak zrobię, co myślisz o wezach silikonowych do tego? czy klasyczne zbrojone. ?
Przekierowanie