Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jeżeli jest z takiego samego silnika to nie powinno być problemów
Czy sharany mk1 występowały na rynek USA? znalazłem taki filmik w sieci i interesuje mnie tylna blenda https://youtu.be/tc0Q-zLJVP0?t=44s
(24-09-2016 14:39)loVWe napisał(a): [ -> ]Czy sharany mk1 występowały na rynek USA? znalazłem taki filmik w sieci i interesuje mnie tylna blenda https://youtu.be/tc0Q-zLJVP0?t=44s

[attachment=4852]

wydaje mi się, ze tu nic specjalnego nie ma. jest trochę zaburzona perspektywa bo sam sharan wydaje sie szerszy wiec i ta blenda moze sie wydawac inna. srodek jest poprostu innego koloru
Na filmiku dokładnie widać że podkładka blendy pod tablicę rej. jest inna.
Wiecie moze gdzie na dolnymślasku dorwe kogos z hamownia co by zrobił mi konkretna mapke w afn?
Koledzy,
spotkała mnie dziś taka niespodzianka:

[Obrazek: 18e1cbaac423.jpg]

W związku z tym szybkie pytania:
1. Czy można w tej sytuacji wymienić sam "cokół / podstawę / jak go zwał", czy trzeba z całym lusterkiem?
2. Czy poza używkami można coś dostać? Istnieją jakieś zamienniki nowe fabrycznie? Nie upieram się, ale chodzi o tę korozję - na używce będzie to chyba zawsze.
3. Czy ktoś ma na zbyciu?

Lewe, ogrzewane, wersja bez migaczy i elektr. składania.

Chyba w tym przypadku na miejscu będzie zakończyć życzeniami: szerokości!
No dobra, nikt się nie pali, to sam sobie odpowiem:

1. Samego cokołu nie wymienia się. Lusterko kompletne potrzebne.

2. Zamienniki nowe są, ale trzeba się przyglądać czy mają zdejmowaną obudowę (do lakierowania). Podobno trafiają się też nierozbieralne i wtedy lakierować by trzeba całość, a to już nieoryginalnie wygląda. W takiej sytuacji to już lepiej by było obydwa wymienić, żeby symetrycznie było.
Ciekawi mnie jeszcze z jakiego materiału te zamienniki są robione - czy problem korozji tak samo będzie ich dotyczył.

Pytanie 3 podbijam: ma ktoś na zbyciu? Najchętniej używka, byle nie za mocno skorodowana.
Zyje ktos na tym forum wgl ?
Ale co? mamy wszyscy odpowiedzieć, ze nie mamy takiego lusterka. ?
Jest dział KUPIĘ. a na alle ok 200 wyników dla. sharan lusterko zewnętrzne.
Witajcie! Od niedawna mam Seata Alhambre 2002 i mam takie pytanie - czy mając ogrzewaną tylną szybę oraz ogrzewane spryskiwacze powinienem mieć także ogrzewane lusterka?
A drugie pytanie dotyczy dogrzewacza - po uruchomieniu silnika wszystko milczy - pompa wody i paliwa nie pracuje, piec też śpi czy będzie to objaw uszkodzonego sterownika czy może być coś innego? Bezpiecznik 12 jest cały i klimatyzacja działa bardzo dobrze.
Przekierowanie