Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najczęściej wstawiane zamiast kata są strumiennice, sam tak miałem.
Swoją drogą zastanawiam się jak on to wyciął, rozumiem że na parkingu?
Pod auto ze szlifierką wszedł?
Niewiem czym może brzeszczotem. Ale udalo mu sie. Auto dosłownie pod oknem stoi. Kiedys slyszalem żeby uważać ze strumiennica bo wypala sie uszczelka pod glowica. Ze lepiej rurę wstawić. Co wy na to
Jak nie masz w dowodzie wpisanego katalizatora to wstaw rurę, a jak masz, to tłumik w obudowie katalizatora Smile
Nie tak to nie daiala. W danym odelu wychodzily dane motory wiec z tej puli mamay do wyboru i watpie by naetw w peierwszych modelach SGA wyszedl jakis motor bez katalizatora niezaleznie do tego czy benzyna czy diesel. A znajac kod silnika ktory jest w paru miejscach umiejscawiany to juz wiesz wszystko. Na jakiejs tez podstawie musi dane auto dostac naklejke w DE o normie EURO co nie. Nikt tam nei sprawdza faktycznego stanu zadymienia. Zeby dostac w 1.9 tdi VP czy PD norme euro 4 trzeba zalozyc DPF jak kilku naszych kolegów z forum ma taki wynalazek dolozony po poprzednim wlascicielu z DE. nie to ze musial przejsc na analizatorze norme spalin czyli ilosc mg CO2, NOx itd tylko musial miec mimo wszystko fizycznie zainstalowany DPF mimo ze norme by pewnie przeszedl. Ma byc na wyposzaeniu i koniec i kropka.
Tylko mi nie chodziło o to co auto musi mieć, tylko co jest w dowodzie Smile
Nie wiem jak jest teraz ale jeszcze parę lat temu na stacjach diagnostycznych w mojej okolicy jeśli nie było w dowodzie zapisanego katalizatora to nikt się nie czepiał o jego brak.
Które auto wyprodukowane po 95 roku nie ma kata i w ON i PB ?
Moje w dowodzie nie ma.
W którym dokładnie miejscu znajduje się czujnik ciśnienia oleju w AUY ? ...kurde szukam przy głowicy i nie mogę jakoś go oblukać...
Przy filtrze oleju.
Dzięki Wink
Przekierowanie