Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
a chwilę przed nią byla motorola c520 która chyba wogóle nie miała pamięci ( żart bo cos tam. musiala. mieć) bo nie mozna było używać zapisanych numerow do wysylania sms. kazdy numer trzeba bylo recznie wbijac.
Witam . Mam problem z wyłącznikiem stopu , byłem u mechanika od skrzyni biegów automatycznej wykasował błędy i znalazł ze wyłącznik stopu jest uszkodzony , wyciągałem żeby go naprawić i się udało ale przy wkładaniu urwał się w środku w wyłączniku element który zwiera styki i wtedy kupiłem nowy tylko zamiennik czarny założyłem go wciskając bolec żeby się nie połamał tak jak stary fioletowy, bo się zorientowałem ze coś jest nie tak .Bo wygląda na to ze ten nie jest od tego modelu auta ze ma za krotki bolec dołączam zdjęcia jak to ummie wygląda ,
Proszę o pomoc podanie mi jaki mam kupić ten wyłącznik jaki ma mieć długi bolec . rocznik 2005 1.9 tdi 116 km AUY Dziękuje i Pozdrawiam
Musisz kupić o takim oznaczeniu 1C0945511A RDW. Tylko oryginalny z ASO, zamienniki nie zdają egzaminu.
Ten bolec powinien dać się wysunąć (trochę mocniej palcami pociągnąć) i przy wkładaniu sam się ustawi na odpowiednią długość.
Wlazłem pod auto i bliżej przyjrzałem się prawej półosi. Co ciekawe, nie ma luzu na przegubie ani trochę za to całość da się przekręcić o kilka stopni w obie strony. Co to padło?
Panowie idzie przerobic siedzenia z anglika na eu ??(chodzi mi o regulacje wysokosci siedzenia kierowcy. ) bo pewnie regulacji ledzwi nie dorobi ??

chodzi mi o obrotowe siedzenia Smile
Brak u mnie oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Obstawiam, że coś tam było majstrowane, bo przy prawej żarówce brakuje kostki do podpięcia. Z lewej strony wszystko jest okej. Nim będę rozbierał klapę, żeby dowiedzieć się o co w tym chodzi, to czy prawdopodobne jest przepalenie jakiegoś bezpiecznika? Jeżeli tak, to jaki on ma numer? Nie mogę nic znaleźć na ten temat w książce od Galaxy, a wszystko co związane z oświetleniem - jest sprawne.
ja u siebie w sharanie tez ni mialem oswietlenia tablicy i za nic nie moglem dojsc gdzie jest problem. przepialem przewod po swiatlo postojowe z lampy i bez klopotu (przepiecie zrobilem w wiazce pod tylna lampa)
panowie trzeba zacząć od podstaw,czyli kable w przelotce (między klapą a karoserią w gumowej harmonijce) a nie iść na łatwiznę i ciągnąć dodatkowe kable.skoro coś fabryka wypuściła to musi to działać.
(08-09-2016 15:16)marcyb3 napisał(a): [ -> ].skoro coś fabryka wypuściła to musi to działać.

no tu kolega popłynął...
Przekierowanie