Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Patrz na to ogłoszenie:

http://olx.pl/oferta/ford-galaxy-silnik-...c7fc2edd0b


(19-01-2015 01:51)Dixi napisał(a): [ -> ]http://suchen.mobile.de/auto-inserat/for...ORT&noec=1


Gdzie można kupić taką dokładkę do przedniego zderzaka? Moim zdaniem wygląda super.
(27-01-2015 15:54)rizist napisał(a): [ -> ]Podjelem decyzje o wymianie na nowe: wahaczy, przegubow,amotryzatorow i wielu innych jeszcze sprawnych czesci. Jak zmienie takze ta poloske to mysle ze bledu nie zrobie.

Dziekuje Kolegom za informacje.

Moim zdaniem niepotrzebnie ladujesz kase w rzeczy ktore pewnie sa tak jak piszesz sprawne jeszcze. Tak to wymienisz wszystko nanowe ze auto bedziesz mial nowe ale kasy utopisz tyle ze trzy fury bys za to kupil. Polos pewnei masz wywalona ale to trzeba dokladnie sprawdzic. Tematow o polsiach jest sporo na forum naprawde wystarczy tylko wipsac polos czy przegub i juz masz. Po co wymieniac wahacze jak mozna wymienic same tuleje jak sa naderwane za naprawde niewielke pieniądze a czesc bedzie jak nowa. Lepiej tryzmaj kase na inne rzeczy. Jaki tam przelot masz ze polos pewnei jak podajesz byla wymieniana bo tlumika drgan nie masz na tym przegubie( choc nie jest taki potrzebny)
Co do utopienia kasy....... wiele osob mi mowilo ale jest to tylko teoria.. Nie mam zadnej mozliwosci w najblizszym czasie jechac do Polski i zrobic tanio samochod. Jak wiesz robocizna w Niemczech przy samochodzie jest bardzo droga. Czesci do sharana z wyzszej i sredniej polki sa tu tansze. Postanowilem za jednym zamachem (jest to korzystnie) zrobic porzadek pod autem z przodu, ( "tyl"w tamtym roku wymieniany) zwlaszcza ze auto ma przejechanych 206 000 km.
(25-01-2015 17:20)kmach77 napisał(a): [ -> ]Jakiej srednicy jest serwo hamulcow w Sharanie mk1 `95 2l benzyna? Jaki jest nr tej części. Z jakich aut pasuje serwo na podmiane?

Znalazlem z tych rocznikow z koncowkami nr aa badz bb czym sie roznia?
7m1 612 100c
Zamienniki to serwa z 1.9tdi - 90 i 110 km oraz 2.8 vr6
Gdzie jest przykręcona syrena oryginalnego alarmu? Nie mogę namacać żadnej śruby ani otworu w podszybiu, brak włosówBig Grin
powinna być kolego na samym środku jak zdejmiesz tą półkę to bez problemu powinieneś ją zobaczyć
Niestety u mnie nie było tej syreny znalazłem wtyczkę za silnikiem wycieraczek i podłączyłem jakiś klakson szwendający się po garażu, alarm ożył ale nie mogę znaleźć gdzie go przykręcić. Może tam nigdy nie było syreny i dziurę mam gdzieś pod wygłuszeniem, czy tam jest dziura na śrubę i czy ta syrena jest tylko przykręcona czy coś jeszcze np. silnik wycieraczek bo już lusterkiem szukałem i telefonem lecz nic nie znalazłem.
(29-01-2015 01:15)Gizio1625 napisał(a): [ -> ]Niestety u mnie nie było tej syreny znalazłem wtyczkę za silnikiem wycieraczek i podłączyłem jakiś klakson szwendający się po garażu, alarm ożył ale nie mogę znaleźć gdzie go przykręcić. Może tam nigdy nie było syreny i dziurę mam gdzieś pod wygłuszeniem, czy tam jest dziura na śrubę i czy ta syrena jest tylko przykręcona czy coś jeszcze np. silnik wycieraczek bo już lusterkiem szukałem i telefonem lecz nic nie znalazłem.

Hehehe to może byc dobre ,bo u nie trabi ale nie wiem gdzie. Jutro mam wole to popatrzę i zapodam fotkę ,przynajmniej zobaczysz jak jest zamontowane u mnie.RolleyesRolleyes
Pytanko czym się rożni licznik od anglika ? Oczywiście oprócz skalowania w milach?Mam bez fis-a jak wstawię 1/2 fis to nie potrzebuję zmieniać manetki ?
Przekierowanie