Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Astra g to konkurent golfa 4 czyli Sharana po lifcie czyli od 2000r. Sharan od 1996 r to konstrukcja jak golfa 3. Czy tam były soryski do lamp?
No jasne że astra g miała spryskiwacze lamp, nawet xenony miała montowane. No dobra to jak podłączyć pompkę spryskiwacza lamp ?? Pod kable co idą do pompki na szybę przednią ??
To ja wiem że astra g miała bo miałem taką astrę chyba z 5 lat. Na forum astry Bertoni jestem też moderatorem od ładnych kilku lat.
Pytanie czy golf 3 i jemu bliźniaczy Sharan przedliftowym miał często na wyposażeniu spryski lamp?
A tego to nie wiem jak miał golf.
No ja też astra z 8 lat jeździłem. Domyślam się po Twoim nicku że na forum astry g też byłeś.
Mogę na PW napisać do Ciebie
Jestem nadal na coupe i na OAKP moderatorem na obu. Na astrze g też mnie znajdziesz czy opel24.
Owszem miały, ciężko spotkać takiego, ale były:

https://archiwum.allegro.pl/oferta/sprys...20838.html

[Obrazek: volkswagen-sharan-2-2272-011f270,0,920,0,0.jpg]

[Obrazek: s-l640.jpg]
Heja. Tak myślę sobie zamiast zakładać spryskiwacze lamp czy jest możliwość podpięcia pompki sprysków lamp pod spryskiwacze szyby ? Chodzi mi o elektrykę jak to rozwiązać .
Jestem ciekawy jak by wtedy spryskiwacze szyby psikały szybę
Jakieś masło maślane napisałeś.
Chodzi mi o to żeby pompkę spryskiwaczy lamp podpiąć pod spryskiwacze szyby przód. Normalnie jest tak że jedna pompka obsługuje spryskiwacze przód i tył a ja chcę zrobić żeby na szybę przednią płyn leciał z pompki od spryskiwaczy lamp . Czy jest to wykonalne pod względem elektryki
Zbiornik z dwiema pompkami mam.
Tyle że pompka od lamp jest pompka wysokocisnieniowa. Zwykle spryski to chyba tam nie zadziałają. Druga sprawa to jak chcesz tym sterować? W sensie załączać manetka czy ma to psując jak na lampy czyli raz na jakiś czas i uaktywnia na kilka sekund pompkę.
Przekierowanie