Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(14-11-2022 20:09)wesol napisał(a): [ -> ]To nadal polift i polift. Ale mi się osobiście wydaje że pasować by pewnie pasowała ale czy bleda będzie pasować to już wątpię.

Blenda na pewno nie będzie pasować są zupełnie inne lampy chociażby Wink
O tym mówię właśnie. Będzie dziwnie wyglądać. Samo pasowanie w blachę jest takie samo od 2000 do 2010r. W końcu ludzie wymieniają całe oświetlenie tylne od nowszego do starszego np z 2007 do 2001.
Jeżeli przedlift to 95-00, a polift 00-10, to klapa nie będzie pasować - starsze miały dolne narożniki mocno zaoblone, nowsze - kąt 90 st. Reszta jest zamienna Wink
Takie było zapytanie:
(13-11-2022 23:17)Piter1028 napisał(a): [ -> ]klapa bagażnika z polifta do przelifta. Ktoś montował? podpasuje?
Więc pasuje.
Nie pasuje. Przez te kwadratowe dolne rogi nie zamkniesz klapy.

[Obrazek: VW_Sharan_1.9_TDi_Carat_1999.jpg]

[Obrazek: 1280px-VW_Sharan_II._Facelift_20090719_rear.JPG]
Polift i polift drugi. Nie przedlift.

A sory źle odczytałem. Jakoś mi się odczytało polift I polift bo skojarzyłem że 2001 i np 2006
Czy wiecie od czego to przełącznik na boku fotela kierowcy i pasażera
[attachment=8071]
Patrząc na znaczek wygląda na grzanie fotela w dwóch opcjach. Tylko to chyba jakaś chałupnicza robota bo przycisk wygląda jak ten z allegro.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-mat-grz...wsQAvD_BwE
To auto sąsiadki niedawno kupione, i podobno nie miało właśnie grzanych foteli. I faktycznie obok radia nie ma pokręteł od grzania foteli ale z boku ma takie przełączniki. Dzięki Niemago Big Grin
Hej

potrzębuję nforamcji jaka jest wewnątrzna średnica węża od pompki paliwowej webasto

Pozdrawiam
Przekierowanie