Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dzięki i też Pozdrawiam
Witam

Da się dezaktywować nieoryginalny alarm przez VCDS?

Szwagrowi umarły piloty, jak otwiera drzwi to wyje dopóki nie odpali silnika.
chciał wyłączyć głośnik ale skubany jest tak ukryty ze bez demontażu paru elementów nie da się dotrzeć.

Pozdrawiam
Wątpię by się dało.
Witam .Co jakiś czas ,po włączeniu zapłonu migają mi awaryjne 2 razy .Auto normalnie odpala,aku nowy,brak alarmu fabrycznego ani dokładanego .Na VCDS-ie brak błędów.Jakieś sugestie ?
Mam to samo przy przekręcaniu kluczyka nieopatrznie dotykasz przycisku otwierania tak się ułożyła obudowa, ze delikatny nacisk powoduje procedurę otwarcia
Dzięki,uspokoiłeś mnie.
Czy lampy tylne w poliftach byly oryginalne w dwóch odcieniach takim czerwonym i takim jakby troche wpadajacym w wiśnie? Czy mam coś z oczami Tongue
Jeśli chodzi o te po drugim lifcie to były czerwone w pierwszych od 2004 roku a w ostatnich 2008 2009 były ciemne. Łatwo rozpoznasz bo te pierwsze jak patrzysz to mają srebrny chrom w środku a te ciemne mają ciemny chrom wewnątrz.
Pierwsze modele
https://goo.gl/images/rsukbN
Ostatnie modele
https://goo.gl/images/dbsBNw
Zapomniałem sprecyzować że mowa jest o lampach z sharana do 2004 a w seatach do końca. Bo miałem jesna uszkodzona i skoro na zdjeciach na allegro wszystkie wyglądały identyko to po zalozeniu dostalem oczoplasu bo okazalo sie ze ta nowa jest jakaś taka jasna. Jeszcze pytanie gdzie na lampach znajde numer części?
A to przepraszam.
Mam takie lampy na aucie które rozbieram na części a czy się różnią kolorem to nie podpowiem. Nr części powinien być na tyle lampy jeśli to oryginał. Teraz jak się kupuje nowe lampy w sklepie a nie w ASO to usuwają te numery wytapiając znaki fabryczne. Takie prawo że oryginał tylko możemy kupić w serwisie a w innych sklepach traktowane jest to jako zamiennik. Np mi sie rozszczelniła lampa więc ją sprzedałem a kupiłem w sklepie nową z firmy Hella. Znaki VW oraz Nr części został wytopiony i jest nieczytelny.Tak było na lampie z 2004 po drugim lifcie.

Sprawdziłem lampy te z 2002 i nigdzie wizerunkowo nie znalazłem żadnego nr. Nawet po zdjęciu tego paska pod lampą. Moze ktoś to u mnie wymieniał nie wiem. Znalazłem jedynie nr na oprawce od żarówek z tych lamp i lewa ma nr 7M3 945 257 a na prawej 7M3 945 258. Firma Hella
Przekierowanie