Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wyregulować położenie tylnej klapy w Sharan 2003? Lewą stroną pasuje prawie ok, prawą mocno odstaje od auta.
Na zawiasach zapewne, albo jeszcze odboje w bagażniku coś dają.
czy górny środkowy schowek w galaxy zawsze ma ten sam kolor niezależnie od koloru tapicerki ? czy też są różne kolory ?
(12-07-2015 20:09)robertkol napisał(a): [ -> ]Jak wyregulować położenie tylnej klapy w Sharan 2003? Lewą stroną pasuje prawie ok, prawą mocno odstaje od auta.

w galaxy ja regulowałem na tych bocznych "miedzianych "uchwytach
Witam jak możecie to prosze o info co się dzieje w przypadku przeładowanego auta. Jutro rano Cisne na Chorwacje 5 dorosłych osób i całe mnóstwo bagaży.
ps. teściowa przesadziła z żarciem normalnie jak dzisiaj zobaczyłem ile tego to aż mi się nogi ugięły a mojemu galaxiakowi mina zbrzydła.
Obawiam się że w te upały i tereny górzyste coś się może skończyc. Oby nie amortyzatory lub sprężyny. Cały bagażnik po dach prawie że wyładowany. Uffffffffffffff co to będzie się działo
(17-07-2015 14:16)zdroyek napisał(a): [ -> ]czy górny środkowy schowek w galaxy zawsze ma ten sam kolor niezależnie od koloru tapicerki ? czy też są różne kolory ?

Kupowałem jakiś czas temu i nie znalazłem innego koloru. No ale, to nie znaczy, że nie istnieje.
(12-07-2015 20:09)robertkol napisał(a): [ -> ]Jak wyregulować położenie tylnej klapy w Sharan 2003? Lewą stroną pasuje prawie ok, prawą mocno odstaje od auta.

Sprawdź, czy to nie zderzak jest krzywy - miałem tak (a zdawało się, że to klapa).
(17-07-2015 14:57)tyger napisał(a): [ -> ]Witam jak możecie to prosze o info co się dzieje w przypadku przeładowanego auta. Jutro rano Cisne na Chorwacje 5 dorosłych osób i całe mnóstwo bagaży.
ps. teściowa przesadziła z żarciem normalnie jak dzisiaj zobaczyłem ile tego to aż mi się nogi ugięły a mojemu galaxiakowi mina zbrzydła.
Obawiam się że w te upały i tereny górzyste coś się może skończyc. Oby nie amortyzatory lub sprężyny. Cały bagażnik po dach prawie że wyładowany. Uffffffffffffff co to będzie się działo

Nie martw się. Znajomy śmiga Alhambrą DE-PL w 2 osoby a reszta przestrzeni załadowana pod sam dach rupieciami, prawie połowy wysokości opony nie widać ale nigdy nie miał problemów. Masa auta to 1645kg a DMC to 2,4 tony. 5 osób o średniej wadze 70kg daje ledwo 350kg. Zostaje lekko 400kg ładunku. Konia wrzucisz i będzie git.
A straganiarze, hydraulicy i budowlańcy. Ci to dopiero przeciążają autka.
Są tylne sprężyny HD przeznaczone do samochodów mocno obciążanych, lub ciągających przyczepy. Mają grubszy drut i chyba 3/4 zwoju więcej
Spox trochę mnie uspokoiliście. Jak dojadę dam znać.
PRzyjmuje sie nawet chyba statystycznie na pasazera 75 kg plus 15 kilo bagażu. Tak to zdaje sie wyglada z punktu prawnego jesli pamiec mnie nie myli. Dlatego sa jaja jak pryzjedzaly te busy do wożenia ludzi i tam wypadalo na jednego pasazera po 60 kilo bo auto zarejestrowane do 3.5 T a ilosc pasażerów tak duza. Nie powinien przejsc przegladu a wszelka kontrol policji powinna zakonczyc sie zabraniem dowodu i koniec dalszej jazdy.
Przekierowanie