Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki za pomoc zobaczę jakie u mnie są numery bo te oprawki to zostały mi oryginalne a wymienilem sam klosz.
Chcę dołożyć sobie lusterko fotohromatyczne i czytałem gdzieś że w niektórych SGA instalacja była dociągniętą do słupka. W którym miejscu może być ta kostka?
„Rozkoduj” nr VIN jeśli będzie w wyposażeniu opcjonalnym lusterko foto to instalacja powinna być jeśli nie ma to nie.
U mnie opcjonalnie były halogeny i uchylne tylne szyby, wystarczyło zamontować osprzęt.
Na pewno to prostsze niż „prucie” poszukiwacze słupków i podsufitki
Kostka do lusterek zewnętrznych znajduje się w drzwiach jakieś 15 cm poniżej lusterka. Róznica polega tylko w ilości pinów w tej kostce.
Druga kostka od lusterka foto wewnątrz auta te srodkowe to znajdziesz dokładnie na środku nad lustrem jak wyjmiesz lampkę z podsufitki to tam szukaj. Lustro foto ma dodatkowo taki kanalik który idzie do góry szyby do podsufitki i w nim załozona jest kostka. Jeśli Twoje auto ma taka instalację to możesz sobie te lustra dołożyć. Jeśli brak instalacji to do srodkowego lustra kable mozna doprowadzić. Pytaj Kolegę @Scrappy on to lustro dokładał w przedlifcie.
Drodzy Zgromadzeni, czy ktoś może mi napisać jak dokładnie nazywa się widoczna osłona głośniczka (gwizdka ?) w słupku ?
Będę wdzięczny za ewentualny numer części.
To nie jest kratka „gwizdka” tylko czujnika monitorowania wnętrza chyba
Cokolwiek to jest, brakuje mi tej kratki po drugiej stronie. Szukam zamiennika. Nie mam bladego pojęcia jakie pytanie zadać internetom, stąd moje zapytanie na forum.
Ta krateczka jest bardzo delikatna. Przed chwilą ją wyjmowałem w aucie które demontuje. Raczej sama jest niedostępna chyba że z całym poszyciem na słupek. Jak byś potrzebował to daj znać na priwa to się dogadamy.Wink
Czyli to najprędzej będzie dostępne jedynie jako cały element poszycia słupka B ?

Ta kratka nie występuje pod jakimś osobnym numerem katalogowym ?
Etka nie przewiduje kratki jako osobnej części. 7M3867243E - to numer całej osłony słupka.
Jak coś, to też mam taką na zbycie.
Przekierowanie