Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie nie ma wiele roboty. Trzeba wyciagnac amorek. Na forum turana jest gdzies manual bo pare osob towymienialo. Nie jest to jakis istotny ten element ten odboj i nie stanowi jakas kluczowa role w zawieszeniu.
Wymieniałem to u siebie w Fabii kilka lat temu. Przyjrzałem się amortyzatorom na aukcji i będzie podobnie.

Osłony już kupiłem więc wymienię.
tak to dosc tanie elementy. zazwyczja sie urywa to gdzies jak nie od gory to od dolu. Tez mi to chyba w golfie sie urwalo i zapodalem na taki super klej niskoprezny ze predzej to wszystko wkolo sie rozleci jak to klejenie.
tego ślimaka uratuj Wink
(28-05-2017 11:11)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Witam. czy ktoś spotkał się z takim problemem już??: po uruchomieniu auta wchodzi na wysokie obroty, potem wraca do normy. wygląda to tak, jakby "głupiał" na obrotach. poniżej link do filmiku, sorry za jakość ale telefonem: około 27 sec wyraźnie widać

https://www.youtube.com/watch?v=yDy2AnOb...e=youtu.be

czy spotkał się ktoś z takim problemem??
(29-05-2017 16:44)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]tego ślimaka uratuj Wink
Ślimak uratowany. Trafił do ogródka:
[Obrazek: 6afb46037308.jpg]
[Obrazek: e25e0172c405.jpg]
[Obrazek: e18d5074517d.jpg]
Myślę jednak, ze traumatyczne przeżycia spowodują zamknięcie sie w sobie... Wink
Proszę mi napisać co jest w tym lusterku?

[Obrazek: e883a4cd9dbe.jpg]
Czujniki światła i deszczu bym rzekł.
(31-05-2017 22:39)K9Darek napisał(a): [ -> ]Czujniki światła i deszczu bym rzekł.
OK ale na włączniku świateł nie ma pozycji AUTO.
Przekierowanie