Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Galaxy ASZ szarpie 1 bieg - podczas ruszania na razie z laweta załadowana , To raczej kończące się sprzęgło , Teraz pytanie ,1520 zł za sprzęgło komplet Sachs to cena dobra ? czy to nie jest jakiem regenerowane ? sprzedawca zapewnienia ze nowe wydaje się trochę tanio , kilka lat wstecz za taki zestaw trzeba było płacić ok 2 tys
No ja znalazłem na iparts coś takiego
http://www.iparts.pl/auto-czesci/sprzegl...00051.html
Edit:
Może ty masz cenę z robocizną?
Statim to kibel sie zrobil. Poza tym koledze chodzi o komplet dwumas tarcza docisk i wycisk. Regeneruja jak cos sami producenci bo taki tez maja obowiazek. A regeneracje w roznych warsztatach to temat tez kontrowersyjny.

Bylo o tym juz pisane tyle razy. Po co to wracac do tego?
(26-12-2017 00:38)wesol napisał(a): [ -> ]Statim to kibel sie zrobil. Poza tym koledze chodzi o komplet dwumas tarcza docisk i wycisk. Regeneruja jak cos sami producenci bo taki tez maja obowiazek. A regeneracje w roznych warsztatach to temat tez kontrowersyjny.

Bylo o tym juz pisane tyle razy. Po co to wracac do tego?

Tosz podał ja komplet <mysli>
No skoro podałeś że niby z robocizna to zobacz co masz w cenie powiedzmy 400-800zl? Dwumas masz za 1500 zł a tak naprawdę zestaw do btb/asz to koszt już bliżej 2000 zł.
pytam bo parę lat temu taki zestaw kosztowało około 2 tys zł wtedy kupiłem Valeo sztywne za 1200 zł , teraz ten sam sprzedawca oferuje mi Sachs komplet 1520 zł a za Valeo sztywny komplet 1450 , Ciekawi mnie ze skoro cena niższa to czy aby się nie pogorszyła trwałość takiego zestawu ,
Cena to w dzisiejszych czasach różne skladowe. Od kursów walut po fracht prowizje itd. Czasem reklama lub gorsza sława też ma wpływ. Valeo chyba powinno mi jakiś procent odpalić tak nawiasem mówiąc.
Sam dwumas nie jest może i zły tylko poprostu nie masz żadnej gwarancji czy podziała rok czy 5 lat czy może dwa miesiące i wcale nie katowane. Nie doszukuj się że jakoś to w ten sposób rozszyfrujesz bo się poprostu nie da.
Siemanko, co moze byc powodem powracajacego "Service" oleju po usunieciu co jakies 10 20 km sie pojawia spowrotem olej i filter zmieniam co 10-12tysiecy na 10w-40 liqui moly nie oszczedzam na waznych rzeczach macie jakies pomysly ?
Łączniki stabilizatora jakiej firmy polecacie ??
(05-01-2018 13:34)kotlet napisał(a): [ -> ]Łączniki stabilizatora jakiej firmy polecacie ??

Lemforder
Przekierowanie