Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki za rady. Zrobione, czekam na skutek. Oczyściłem kwasem fosforowym (odrdzewiacz), potem żywica dwuskładnikowa do klejenia metalu, uzbrojona siatką z włókna szklanego. Będzie dobę zastygało, więc tak naprawdę sprawdzę to pojutrze. A jak się nie uda, to nowy zlew będzie.
Takie pytanie, chcę założyć gumy stabilizatora z poliuretanu, po pomiarach drążka wychodzi 20 mm, a poliuretany są dostępne w rozmiarze 18 mm, napisałem do sprzedającego i twierdzi że pierwszy raz spotkał się z takim wymiarem drążka 20 mm (albo jest słabo doinformowany). Z tego co wiem to gumy dobierało się trochę mniejsze bo potem ściskało się obejmą. Tak więc czy wymiar 18 mm będzie dobry tych tulejek.
Hmm, wyszedł Ci jakiś błąd pomiarowy, bo Etka mówi o 18 mm w standardzie i 18,5 dla sport. Po lifcie wszystko urosło raptem o 0,5 mm.
Dzięki za odpowiedź, będę musiał jeszcze raz pomierzyć
Po ponownym pomiarze wyszło 18 mm na drążku. Jakie gumy trzeba zamówić 16 mm czy 18 mm. Przy wcześniejszym aucie Astra g jak wymieniałem gumy to jak drążek był 20 mm to gumy musiały być mniejsze 18 mm i obejmą ścisło i było.
Jak to ma się w Sharanie ??
koledzy zapaliła mi się kilka dni temu poduszka , wykasowałem ją , ale po chwili znów się zapaliła , wyszedł błąd 00588 zapalnik poduszki pow. , co to jest ?
sorki rozpedziłem się zamiast sprawdzić , taśma
Który bezpiecznik odpowiada za kontrolke nie domknietej klapy? I czy jeszcze coś jest na tym bezpieczniku? Bo świeci mi sie cały czas kontrolka a nie mam czasu dłubać
Witam.

A od kiedy kontrolki zabezpieczane są bezpiecznikami Wink? Kontrolka od tylnej klapy, w mkI 1Z, dostaje zasilanie z licznika, a uruchamia ją włącznik w klapie, który po prostu zamyka/otwiera obwód dla masy branej z karoserii. Jak byś chciał wyjąć bezpiecznik, to jeden z kilku odpowiadających za zasilanie zegarów. Dobranie się do włącznika to tylko chwila roboty i sprawdzenie co zwiera do masy, zawsze też można wypiąć/przeciąć wtyczkę/przewód.

Pozdrawiam
No myślałem, że ma osobny bezpiecznik Tongue Że chwila roboty to wiem, ale teraz taka pogoda że nic nie zrobie, a do garażu nie dojade. Myślałem, że wyjme bezpiecznik na szybko i kilka dni wytrzyma. No ale jakoś te 2-3 dni wytrzyma a potem to zrobie
Witam, chce odkrecic srube docisku w sharanie afn,jaki to klucz i rozmiar klucza
Przekierowanie