Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
On wlasnie twierdzi ze jak nie ma okreslonej w brifie to robi sie to tak
F3 - F1 wychodzi wlasnie ile mozna ciagnac z hamulcem tak przynajmiej sie tumaczyl..


Jeszcze jedno pytanie czy taka skrzynia podejdzie do mnie jesli mam impulsator w skrzyni

https://www.olx.pl/oferta/skrzynia-shara...3OK1w.html
Po czesci ma racje ale te wartoci powinny sie zgadzac z tymi z tabliczki. Postawcie sie na miejscu diagnosty. Na jakiej podstawie ma wystawic komus 2000 kg skoro nie ma nigdzie w papierach auta jak bylo jeszcze zarejestrowane w innym kraju. Wartosci te powinny byc niezaleznie od tego czy hak jest zalozony w aucie czy go nigdy tam nie bylo. Tu jest cyrk w sga bo producent chyba po prezentacji modelu w 1995 roku zrobil homologacje na 2000 kg. Poza tym na tabliczce do konca mylnie dawal te zanizone wartosci niewiedziec w sumie czemu.
w sumie pasowalo by te 200kg ale juz zbaranialem... na upaertego nawet jak bede mial te 2000kg zapne lawete i na nia wloze np passata to juz bedzie i tak zestaw przeladowany Smile wiec moze olac temat i zostawic te 1600kg


wie ktos dokladie ile ta homologacja kosztuje ??
Wiesz zawsze możesz zrobić sobie prawko B+E Tongue
Zgodze sie z Wesolem, po prostu nie mial na jakiej postawie to wbic a jak wiadomo na siebie nikt bata nie chce krecic, ja akurat mam uprawnienia, rozmawialem z tymi co auta woza, stwierdzili ze by nie kupili jakby nie mial 2t wbite z wiadomych zgledow

A co ze skrzynia biegow, orietuje sie ktos czy bedzie dzialac impulsator w skrzyni bez a z zaslepka w miejscu impulsatora ?
Nie chodzi oto co wlozysz na lawete. W polsce wazne jest nie jaka masz aktualnie mase tykko to co wpisane w dmc przyczepy i dmc w dowodzie auta. Jesli przyczepka ma wieksze dmc to i tak nawet na pusto nie wolno ci ciagac to. Poza tym laczne dmc wieksze jak 3.5T i musisz miec viatolke.
podjade w wolnej chwili na inna diagnostyke... auta nie zarejestrowalem jeszcze..

przeglad zawsze moge zrobic drugi raz.. podjade do wydzialu komunikacji i na druga diagnostyke zobaczyc co mi powiedza ..
Zgadza sie powyzej 3.5t juz viatoll dlatego tez kolega nie mial i niestety zaplacil na poczatku..
Wiec sa plusy i tez minusy tego wszystkiego
o viatollu wiem ...

licze sie z tym Smile

podjade na te doagnostyke i pogadam by mi to zmienili Smile ewentualnie pojade gdzie indziej i zrobie drugi przeglad
Jeśli diagnosta tego nie sprostuje to musisz pisać lub dzwonić do ASO prosząc o dokument ze Swiadectwa Homologacji pojazdu. Czeka się na to około miesiąca i płaci. Potem z dokumentem do wydziału komunikacji i na SKP. W ten sposób mój znajomy to załatwił.Cool
Przekierowanie