Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(08-09-2016 15:16)marcyb3 napisał(a): [ -> ]panowie trzeba zacząć od podstaw,czyli kable w przelotce (między klapą a karoserią w gumowej harmonijce) a nie iść na łatwiznę i ciągnąć dodatkowe kable.skoro coś fabryka wypuściła to musi to działać.

tak sie składa ze u siebie wiązkę naprawiałem i na 100% jest cała.harmonijke nawet wymieniałem Smile
a pradu juz nie bylo we wtyczce pod lampa. jakos wolalem isc na latwizne niz rozbierac pol auta Smile
(06-09-2016 21:25)xspeed99 napisał(a): [ -> ]Panowie idzie przerobic siedzenia z anglika na eu ??(chodzi mi o regulacje wysokosci siedzenia kierowcy. ) bo pewnie regulacji ledzwi nie dorobi ??

chodzi mi o obrotowe siedzenia Smile
zna ktos tu odpowiedz ??
Cześć, mam pytanko odnośnie wyrzucenia odmy do butelki. Czy drugi wąż odprowadzający gazy z pojemnika puścić pod auto czy może wpiąć go w dolot? Czy w zimę odma nie zamarznie? jeśli przewód bedzie pod samochodem?
[/quote]
zna ktos tu odpowiedz ??



[/quote]
A próbowałeś zamienić miejscami?
Nie jestem pewien ale może będą pasować mocowania.
(10-09-2016 08:57)mosfer napisał(a): [ -> ]Cześć, mam pytanko odnośnie wyrzucenia odmy do butelki. Czy drugi wąż odprowadzający gazy z pojemnika puścić pod auto czy może wpiąć go w dolot? Czy w zimę odma nie zamarznie? jeśli przewód bedzie pod samochodem?
Krótko mambSGA ale mamntez Lupo 1.4 benz 8zaworowe i wiem ze w 16v jest wlasnie odma plastikowa za silnikiem i cierpią one wlasnie na zamarzanie odmy. szczególnie jak ktoś jezdzi na krotkich dyzstansach zimą i nie daje w palnik. efekt przerabany bo jak się szybko nie zorientujesz pozbedziesz sie oleju wszystkimi mozliwymi uszczelnieniami a koras lodowy nie odpuści. VW nawet starał sie ten błąd poprawić i byly podgrzewane przewody odmy w 1,4 16v. na lupo. org opisują jak robią cos w rodzaju zaworka bezpieczeństwa na korku olejowym i nawet jak odma zamarznie to cisnienie nie wywala. mozna nawet kupić specjalny korek oleju z wyjsciem na wężyk.
Siema mam takie pytanie odnosnie szarika 110 afn mam dwa takie same i jeden chodzi fajnie rowno jak np a3 na pompkach a drugi chodzi tak jak by mu zawory klepaly mialem kiedys trzeciego ktory tez tak klepal i tak sie zastanawiam co mozna by bylo zrobic zeby chodzil jak ta "a3 na pompkach" spotkal sie ktos z tym ?
Wiele przyczyn może być w dwóch takich samych autach. Różne przebiegi co skutkuje i różnym zużyciem, różne oleje silnikowe, inaczej ustawiony kąt wtrysku.
Przebiegi sa podobne w tych trzesz sza4ikach po 300 tysiecy oleje do nich takie same lalismy 10w 40 z najwyzszej polki ale.ten kont wtrysku mowisz hmm
O matko co ja sie na denerwuje wiecie chłopaki moze czemu mi wgl nie dzialaja drzwi kierowcy tak jak by plus nie dochodzil ale plus dochodzi normalnie i masa tez wczoraj przekladalem kompa innego z mapa zobaczy jak to sie zbiera wszystko ok. Przełozylem swoj i ani na tamtym ani na tym nie sprawdzalem czy dziala przy przekladaniu a po zalozeniu spowrotem.orginalnego juz nie dziala wiecie moze jak temu zaradzic w jakis sprytny sposob? Dzieki wielkie z gory za pomoc
(12-09-2016 09:05)Sianko napisał(a): [ -> ]O matko co ja sie na denerwuje wiecie chłopaki moze czemu mi wgl nie dzialaja drzwi kierowcy tak jak by plus nie dochodzil ale plus dochodzi normalnie i masa tez wczoraj przekladalem kompa innego z mapa zobaczy jak to sie zbiera wszystko ok. Przełozylem swoj i ani na tamtym ani na tym nie sprawdzalem czy dziala przy przekladaniu a po zalozeniu spowrotem.orginalnego juz nie dziala wiecie moze jak temu zaradzic w jakis sprytny sposob? Dzieki wielkie z gory za pomoc

moze się mylę, ale zmiana kompa noe powinna mieć wplywu na działanie jednych drzwi. jakby całość niedomagala to poprostu dostrojenie pilotów centralnego jest potrzebne. jesli jednak tylko jedne drzwi nie domagają proponuję odciągnąć harmonijkę- przelotkę i pewnie wtedy zobaczysz to co ja zobaczylem czyli połamane kable... typowe dla nowożytnych vw.
Wlasnie tu jest kundel burek pogrzebany bo juz sprawdzalem instalacje cala jest kable dobre masa jest plus jest tylko nie wiem na ilu przewodach plus powinien byc bezpieczniki sprawdzilem odpinalem aku podpinalem.zamykalem centralnym otwieralem ale nic nie.dziala.w tych drzwiach nawet kontorlka od imo niby plusy wszystko git a nie dziala tak dumam czy moze pin w kompie sie nie zagiol juz nie mam pomyslu moze wy macie jakies
Przekierowanie