Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Koledzy,
[1] czy ktoś ma jakieś czarymarskie rady w zakresie wyjmowania szybki lusterka zewnętrznego, żeby nie trzasła szybka ani plastikowe mocowanie? Szybeczkę mam nową, a muszę do środa się dostać - szkoda by było...

[2] czy temperatura na zewnątrz +5 jest wystarczająca do demontażu szybki lusterka?

Garażu nie mam teraz pod ręką.
ja zawsze przy ściąganiu używam małego śrubokręta ,lusterko biorę maksymalnie na dół i od góry wkładam śrubokręt i podważam dwa górne mocowania plastikowe delikatnie, jeszcze nigdy mi nie pękło mocowanie
Ja wkładam dwa paluchy za szybkę i zdecydowane pociągnięcie załatwiało sprawę. W tamtym roku w grudniu wyciągałem u siebie także myślę, że problemów nie powinno być z plastikiem. Ale myślę, że sposób Marcina ze śrubokręcikiem będzie pewniejszy Smile
Ech...
Idę próbować!
Poszło dobrze. Dzięki za rady, udało się jeszcze inaczej: mechanizm lusterka był zepsuty (to był powód ingerencji) i mogłem samą szybkę odchylić w dół tak, że palcami odgiąłem zaczepy. Dużo strachu o nic Smile
hej

czy w silnikach benzynowych 2.0 kreska temperatury płynu jest u was równo na tej środkowej kresce i ją zasłania czy ma do niej tylko lekko dotykać
chyba mi się nie dogrzewa autko -obserwacje trwają ...pooglądam temp. oleju na kompie

tak mam przy normalnej jeździe przy staniu w miejscu dłuższy czas się pokrywa lub lekko przekracza połowę
Witam moje pytanko jest takie czy zamki klapy tylnej sa takie same chodzi o roczniki 1997-2003 galax ala sharanHuh
Tomek na 90% są takie same, są tylko lampy zmienione w klapie , przecież silniczki wycieraczek są też te same
ok bo mam okazje kupic caly kompletny zamek bez kluczyka za 80zl
Panowie,wyjmował ktoś już szybę z tylnych drzwi? Jak sobie z tym poradzić?
Przekierowanie