Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć powiedzcie mi czy da się to naprawić (jak tak to gdzie Lubuskie), czy kupić nową. Zamiast zostać w środku to z boku mu się zachciało wyjść.
https://www.fotosik.pl/zdjecie/f5acabbea4c98d6c
Wiekszosc gumiarzy powie ze sie nie da naprawic ale jak duzo jeszcze bieznika to warto sprobowac. Powinno sie udac.
Na boku żadna naprawa nie będzie skuteczna
Jeżeli płótna żadnego nie przecięło to da rade. Duża łatka od wewnątrz i będzie latała, aby bąbel nigdzie nie wyskoczył.
zdecydowałem się na dokupić jedną nową , a jedną dlatego że oponki mam nowe i zaczęły dopiero drugi sezon pozdrawiam
ASZ pęknięta rurka olejowa zasilającą turbo ta co wchodzi do podstawy filtra oleju , jest z dwóch stron łączona na stożek , czy będzie pasować z golfa 4 110 KM ? stożek - oczko ? czy jest tak samo długa i wygiętą ?
Wyjmij rurkę, podejdź z nią do machera co zakuwa przewody hydrauliczne i zrób sobie węża, tak ze 30 cm dłuższego. Jeżdżę tak już dwa lata Big Grin
nie bardzo bo cieknie olej pod śrubunkiem tym co wchodzi w podstawe flitra olejowego a tam jest ciasno ;-( , pełno na szrotach jest tych rurek typu golf 4 1,9 tdi ale z filterm łaczy sie za pomocą oczka i takiej śruby przelotowej , ale to chyba mozna w prosty sposób przemienić wykręcając z filtra taka redukcje a wkręcając ta śrube ( podobno wszystko pasuje ) chodzi mi o sam kształt rurki czy jest tak sama
Nie trzeba zakuwac. Kawal weza zalozyc opaski zaciskowe najlepiej srubka skrecane nie slimakowe i jest okej. Tak maja inne auta i jest okej.
wali oliejem ze srubunków tych przy filtrze oleju rurka jest raczej ok , wiec zakuwanie i nne metody nic nie dadzą , pytanie moje czt z golfa vpka bedzie pasowała taka rurka
Przekierowanie