Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(08-03-2015 23:20)ULTRA napisał(a): [ -> ]@skimir.
Próbowałem tam dłubać, ale zostawiłem w spokoju bo tak mocno trzymał ten szary plastik, że bałem się, że po prostu połamie ten klosz. Ta blenda to jakaś wada fabryczna, bo ta lewa lampa jakby "puchnie" i wywala ją do przodu i uszczelka zostaje przy klapie i jest szpara i caly syf tam się zbiera.....
Jak ktoś ma na zbyciu taką lampę lewa strona CZYSTA bez jakiś zacieków to kupię Big Grin

Heh, ja właśnie tak dłubałem i pękła :-) Klosz skleiłem kropelką a całą lampę pokleiłem klejem do szyb. Woda się już tam nie dostawała ale było popękane.

W sobotę przez przypadek wpadłem na jakiś szrot i patrzę gość ma blendy całe. Więc nabyłem sobie tą lampę - szczelną.
Jak zdemontować zewnętrzne lusterko w Sharanie 2002r.?
Koledzy mam takie pytania :
Czy zamki w drzwiach tylnych i przednich od modelu poliftowego beda pasowac do modelu przedliftowego ?
Pol oska prawa z podpora od 2,0B polifcie do silnika AFN podejdzie ?
Dzieki za pomoc.
Podpory są inne.
(10-03-2015 12:00)wesol napisał(a): [ -> ]Podpory są inne.

Czyli temat teoretycznie nie do przeskoczenia.
Nawet nie widzę sensu bo te starsze były lepsze.
Pany wczoraj mialem awarie ukladu naglosnienia w aucie. Mianownicie przestala grac jedna strona. Mowie co jest ze nie gra po lewej ani w przednich a ni tylnych drzwich a nawet na podszybiu. Myslalem ze cos sie wypięło w kostce przy radiu wiec tam dzis zagladam a tu wszystko okej. Sygnal dzwiekowy wychodzi. Juz mialem pruć kable do przednich drzwi ale jakos mnie tknelo by zajrzec na trabe slonia na tylne drzwi. Przerwany kabelek. No nic lutuje i dziala cala strona prawa. Co za diabel ze sygnal dzwiekowy idzie z radia wykozystujac tylko dwa kanaly mocy na 4 glosniki w aucie ( gwizdków nie licze). Najlepsze jest w tym to ze odpinam trabe slonia tylnych drzwi i z automatu nie gra glosnikprzednich drzwi. Wychodzi mi na to ze glosniki sa spiete szeregowo?? To tak jest w naszych SGA??
Potwierdzam, przerwanie kabla w tylnych drzwiach powoduje zanik całego kanału.
Czy w Sharanie mk1 Afn jest możliwość wyjęcia turbiny bez kanału?
dzieki horse za informacje. Wynika z tego ze w sga glosniki sa spiete w szereg a pewnie same glosniki maja impedancje 4 ohmy wiec razem wychodzi 8 ohmów. Zwazywszy ze kazdy wat jest cenny to mamy wykozystane moze 1/4 mocy radia przy tej konfiguracji. Trzeba bedzie z tym powalczyc w cieplejszy dzień.
Przekierowanie