Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam. mam pytanko do kolegów. chcę wymienić półoś tą od strony kierowcy, czy wystarczy odkręcić i zmienić?? dodam że mam automat. szykuję się do zmiany oleju w skrzyni więc za jednym razem by było.
Tak tylko pamiętaj ze automaty mają nieco inna poloske
wiem wiem. kupiłem całą półoś od takiego samego automata
Generalnie roznica jest tylko w dlugosci tego patyka laczacego przeguby. Przeguby sa te same w obu typach. Jeszcz einna jest podpora polosi czyli to co wychodzi ze skrzyni i idzie w koszu lub w pozysku podporowym.
Hej. Pierwszy raz odkąd posiadam Alhambrę 2,8 tj. ok 4 lat po odpaleniu, na wyświetlaczu komputera i radia pojawił się na chwilę napis DIAG co on oznacza? Dlaczego pierwszy raz to widzę?
witam wszystkich, czy ktoś się orientuje:

http://www.ebay.pl/itm/Komfortblinker-Bl...2ec84bb7e6

czy to może komfortowe kierunki do dołożenia??
niemieckiego nie kumamSmile
Koledzy wiem ze na odległość ciezko kogos uleczyć ale ten moja nowa fura ASZ cos słabo ciagńie. O wyprżedzaniu trżeba zapomnieć ! Na biegu jałowym wszystko jest ok,ale w trasie na rożnych obrotach raz 2,500raz 3,500 przestaje ciagnąć ? Czyżby to turbina i łopatki były do czyszczenia ? Niby ciągnie ale bardzo powoli i z czasem sie rozkręca ale to trwa wieki.Czy moze przepływomierz ? Dzis go przyprowadziłem ale normalnie sie umeczylem jazda !
bez logow to mozna raczej pytac wróżki. PRyzcyzn moze byc tysiac od nieszczlenosci w ukladzie dolotowym po jakies grubsze elementy wliczajac w to nawet wywiniecie lopatek na turbo.
Dzis namierzyłem ze nie byl podłączony podciśnieniowy wężyk od tego zasobnika podciśnienia co jest z przodu silnika.Jutro jade wymienić olej to sprawdzę czy to bylo przyczyna braku mocy. Musze jeszcze poszukac na necie czy termostat jest taki sam jak przy AFN ? Czy inny ? I gdzie on jest w koncu ?
(07-10-2015 23:19)pablooo4 napisał(a): [ -> ]witam wszystkich, czy ktoś się orientuje:

http://www.ebay.pl/itm/Komfortblinker-Bl...2ec84bb7e6

czy to może komfortowe kierunki do dołożenia??
niemieckiego nie kumamSmile

To przekaźnik MODUŁU KOMFORTU -> MIGACZ. Dodaje efekt jak w nowych autach - lekkie pchnięcie manetki kierunkowskazu powoduje 3 mignięcia.
Dodam że ten jest drogi bo normalnie to 20€ kosztuje.
Przekierowanie