Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(02-08-2017 16:04)PabloLG napisał(a): [ -> ]Albo 294 o ile pamiec mnie nie zawodzi

Nawet mnie nie denerwuj.... juz kupiłem...
Robiłem ostatnio hamulce w ASZ Sharan 2005 rok i jest normalna wielkość 268 mm na tyle.

Wielkośc 294mm jest w 4Motion oraz V6 i 1,8 turbo. Są wielkie prawie jak z przodu więc od razu je można poznać.Wink
(02-08-2017 18:14)andrew7800 napisał(a): [ -> ]Robiłem ostatnio hamulce w ASZ Sharan 2005 rok i jest normalna wielkość 268 mm na tyle.

Wielkośc 294mm jest w 4Motion oraz V6 i 1,8 turbo. Są wielkie prawie jak z przodu więc od razu je można poznać.Wink

Masz racje ale pani w sklepie chciala mi wcisnac te wieksze bo w komputerze jej tak pokazywalo. Szczescie ze wczesniej zmierzylem Smile
witam ponownie. czy ktoś miał do czynienia z takim problemem jak na filmie?? po odpaleniu auto wchodzi na dziwnie wysokie obroty i za chwilę spada, sprawdziłem smok w zbiorniku- wyczyściłem, jeszcze wymienię filtr paliwa ale co dalej... pójdę jeszcze zobaczyć vagiem błędy...

https://www.youtube.com/watch?v=JmBXnjt6...e=youtu.be
to nie żadna reklama tylko film na moim koncie
U mnie niekiedy tak zrobi. Ale u mnie czujnik temperatury cieczy G62 do wymiany. Zdarzy mu sie tez 1tys obr trzymac az zaskoczy. Musze sie za to zabrac!!!
(03-08-2017 21:48)PabloLG napisał(a): [ -> ]U mnie niekiedy tak zrobi. Ale u mnie czujnik temperatury cieczy G62 do wymiany. Zdarzy mu sie tez 1tys obr trzymac az zaskoczy. Musze sie za to zabrac!!!

no u mnie jest na 100% czujnik do wymiany z tym, że powiedziano mi że mam odpiąć kostkę od tego czujnika i zobaczyć wtedy. czy miałby on związek z tym??
Chcę podłączyć lampki obrysowe w Sharanie 7N. Te co są w tapicerce drzwi przednich.
Do którego pinu i której wtyczki trzeba się wpiąć w sterowniku drzwi?
Witam, zauważyłem, że mam sparciałą z zewnątrz rurę od intercoolera taką jak na zdjeciu. Czy taka nieszczelność moze powodować minimalnie wyczuwalną nierówna pracę silnika przy utrzymywaniu stałej prędkości 80-90?
Kupić dobrą używkę, czyno nowy maxgear. Oryginał nowy lekka przesada...
Lewe powietrze zawsze może na to wpływać. Mnie Maxgear źle się kojarzy ale słyszałem tez dobre opinie.
Dlatego pytam o maxgear bo ten przewód to nie technologia NASA i moze wystarczy zamiennik. co do samej firmy to zwykła chinszczyzna nie najwyzszych lotów. przewody zapłonowe w Lupo wytrzymały pół roku...
Przekierowanie