Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
a jak nie masz szyby przedniej grzanej to spryski jak maja podawany prad?? Kurcze nie pamietam jak bylo w golfie. W touranach jakos zapomnialem zerknac czy to jest tam. Jak cos to kukne tam i w razie co to wywale to.
Witam.
Czy można wykonać przewód hamulcowy do tyłu łącząc jakiś najkrótszy odcinek elastycznego ze sztywnym? W moim typie (4motion) w/g oryginału i tak jak teraz posiadam z tyłu w okolicach belki ze sztywnych przewodów łączą się z elastycznymi ale ostatni odcinek który wchodzi do zacisku to jakieś 50-60cm i od złączki to kawałek metalowego potem zakuty z jakimś elastycznym w oplocie metalowym (siatka) i znów przechodzącym w metalowy. Czy warto się bawić z zarobienie takiego przewodu ze zwykłego miedzianego plus krótki odcinek elastyka i znów miedź czy trzeba od razu zamawiać oryginał? Czy w ogóle ktoś tak próbował robić i czy to sensowne?
Witam. Mam problem z centralnym zamkiem. Otóż nagle przestało działać zamykanie/otwieranie z pilota, tzn trzeba było kilka razy wcisnąć przycisk i zadziałało w końcu. Pierwsza myśl to baterie, nie pomogło. Potem sprawdziłem bezpieczniki i też ok. Następnie pomyślałem o kodowaniu kluczyka i zrobiłem wg tego poradnika: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...ht=Kluczyk i dalej nie działa. Gdzie jeszcze szukać przyczyny?
W samym kluczyku, może mieć już dość
A ja mam inne pytanie - po włączeniu zapłonu wycieraczki wykonują mały ruch w dół i w górę (tak po pół cm). Zawsze i niezależnie od ich używania przed zgaszeniem silnika. Czy powodem jest źle ustawiony mechanizm wycieraczek, czy BSI wariuje?
A da sie jakoś sprawdzić ten kluczyk?
Rozbierz go i przelutuj wszystkie luty.
Zrobie to zwykłą, starą lutownicą? Ona grzeje jak głupia i sie boje czy nie uszkodze płytki. Ta dioda na pilocie niby mruga przy wciskaniu
Ja to oczewiscie robię transformatorową tylko wymieniam gry na taki malutki. Dużo kalafoni i lutuje. Jak nie to hotairem można też zrobić u jakiegoś szpeca od komórek.
podrzuci ktoś kodowanie skrętnych xenonów z Alhambry 7N?
Przekierowanie