Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja mam dwie pokrywy i obie mi ciekly. Z egr widze ze cos tam leci. Czytalem tez ze ludzie wymieniaja sruby z ogranicznikiem w pokrywie na zwykle imbusowe.
Dobra, mam dziwne pytanie , niedawno pierwszy raz jechałem z tyłu , i zaczałem sie bawić stolikami. Nie bylo zadnej mozliwosci aby nie opadaly pod jakimkolwiek obciazeniem i nie znalazlem zadnej opcji na zablokokwanie go w pozycji otwartej. Stolik max wytrzymal leżący na nim telefon... W kazdym fotelu działa tak samo. Ktos wie w czym problem ???
Skoro tak sobie lata,to pewnie brak tego amortyzatorka. Może ktoś tylko tak sobie dołożył tanim kosztem. Pod ta półką powinien byc amortyzatorek.
też jestem ciekaw, u mnie jest amortyzatorek i stolik wytrzymuje napój ok 300 ml ale nie więcej, Czy powiniennsie blokowac w. jakiś sposób?
Dużo on nie utrzymuje, może jakby wymienić na mocniejszy amortyzator.
Mam te amortyzatorki ale nie rozumiem po co ktos montowal tak slabe , moze zeby w razie zderzenia nie rozciac sie o niego ? wydaje mi sie ze powinno byc to na zasadzie podpórek z blokadą jak w stolikach PKP
slabe te amortyzatorki masz kolego. Powinien dosc sporo wytrzymac. u kuzyna trzeba bylo ostro sie nameczyc by zamknac ten stoliczek. Balem sie ze go zlamie taki to mocne bylo.
(18-11-2016 07:23)wesol napisał(a): [ -> ]nie jakos tam mocno nagminne sa te wycieki ale czasami sie zdarza ze krzywa jest ta pokrywa bo lubi sie wykrzywic bo to plastikowe jest. Ale generalnie pokrywa prosta i nowa uszczleka i powinno juz nic nie cieknac.
No chyba ze cieknie z EGR.

I chyba właśnie zakupię komplet pokrywa+ uszczelka Big Grin nie jest aż taka droga Big Grin
PILNE, czy odkrecajac lewe tylnie koło i plastikowe nadkole bede miał dostęp do przewodów doprowadzajacych wodę do tylniej nagrzewnicy. mam tam nieszczelność i podkapuje trochę. wiem chyba gdzie : na łączeniu weza gumowego z rurką. Pamiętam, że byl juz chyba podgnily cybant a jak mialem dojście to nie mialem cybanta... muszę to pod blokiem ogarnąć, troche płynu dokupić oraz cybant...
Tak.Ida tam rury od dwustrefuwki ti i pewnie wodnet tez tam sa.
Przekierowanie