Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja mam system lukas i cofałem i wkrecałem do nowych klockow i tarcz.
(04-09-2017 12:45)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]Ja mam system lukas i cofałem i wkrecałem do nowych klockow i tarcz.

jest jakaś widoczna różnica w tych systemach?? chodzi mi generalnie o to bym zabezpieczył się w sprzęt do cofania tłoczków lub też nie
Zawsze sie wkreca.
ok dzięki
Czy pompa Tandemowa do mojego auy 115 przykrecana jest tylko na 4 srubach imbusach chyba na imb_6? Odkręcić się da bez poluzowywania tego krocca od wody pod nią? Zdjąć założyć uszczelkę (metal) i przekręcić . Tyle? Zamiana z luk na Bosch.
4 śruby tak-dasz radę bez odkręcania króciec wody- uszczelki są albo metal lub oringi (nie smaruj silikonami). Bosch-luk. Bosch lepszy bo ma chyba wkręcany kruciec
Chyba tez mnie to czeka... na razie czekam na wakuometr i pomierzę ciśnienia, bo mam luka,zaklepałem i uszczelniłem krociec a mam wrazenie, ze podcisnienie gdzies ucieka lub pompa juz niewydolna. Bede wiedział jak pomierzę ciśnienia w różnych miejscach.
Wydawało mi się ze oringi tylko w Luk a Bosch metalowa ta duża, a tak po za tym to ciekawi mnie jak uszczelnia metal lepiej od oringu?
(05-09-2017 13:02)waski78 napisał(a): [ -> ]Wydawało mi się ze oringi tylko w Luk a Bosch metalowa ta duża, a tak po za tym to ciekawi mnie jak uszczelnia metal lepiej od oringu?
ano lepiej jak jest dobrze spasowany a jrden z metali jest bardzirj plastyczny. przewody lpg, czy hamulcowe tez nir posiadają oringów.
Dobra. Zgoda.Blush
Przekierowanie