Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dobrze piszesz. Ja u siebie też mam wstawioną rurkę miedzianą (dorabiałem) bo zgniła pod tą opaską.
Panowie macie może jakąś grafikę, schemat instalacji klimatyzacji w SGA mk1 TDI ?
Chodzi mi konkretnie o coś gdzie pokazane miałbym wszystkie rurki, przewody, potrzebuje zakupić podwójny przewód wchodzący bezpośrednio do sprężarki, jeden wychodzi pod autem z taką małą "puszką", i może na takim schemacie było by jakieś oznaczenie, numer, który ułatwiłby mi odszukanie przewodu np. na allegro.
Konkretnie to wersja z jednostrefowym klimatronikiem i 1z pod maską.
Poszukam wieczorkiem gdzieś to miałem. To jest zestaw rurek ale możesz spokojnie założyć od 110 KM AFN i też będą pasowały tylko nie ma tego baniaczka na rurce.Smile
Witam, ma ktoś pojecie gdzie dostane i wgl jak sie nazywa sprężyna sprzęgła dodam załącznik na którym jest uchwycona mi sie ułamała ta prowadniczka w środku a ona twarda jak sam skur..czybyk Tongue pojechałem do VW w niemcowni i powiedzieli ze im przykro dana cześć nie występuje nawet u nich w komputerze ciemniaki Tongue
Witam.

Ta część nazywa się po prostu ogranicznik i są dwa rodzaje 7M0721527A01C i 7M0721527C01C, w zależności od numeru nadwozia. Do dostania tylko w serwisie bądź używka razem z pedałem.

Pozdrawiam
Witam.Z tego co widzę jesteś z Kamiennej Góry to podjedź do Wałbrzycha na ul.Sztygarską na Autoszrot i tam teraz mają Forda Galaxy MK I do rozbiórki-to może za grosze wyrwiesz ten zestaw pedałów-ja dorwałem z niego skrzynię biegów 5 biegową za 700 zł i jest super.Numer telefonu na autoszrot 074/846-49-57 lub 074/846-49-58.
(28-07-2016 10:09)Gostas napisał(a): [ -> ]http://allegro.pl/waz-klimatyzacji-vw-sh...81010.html
http://allegro.pl/waz-klimatyzacji-vw-sh...65899.html
Czy to właśnie ten wąż? Tak jak mówiłeś bez tego "baniaczka" Smile
W pierwszym linku masz komplet od 110 Km AFN.
pod drugim linkiem masz nowe rurki też 110 KM.

I to i to będzie pasowało. możesz brać śmiało.Smile
Dzieki za info tolus 24 i jedrek Z aktualnie siedze w niemcowni takze na sztygarska nie podskocze mam jeszcze opcje obszukac pobliskie szroty albo.z tymi numerami czesci do Vw podskoczyc ale jak podjechalem z dowodem i tą czescia ostatnio to gosciu do mnie ze sory ale nie mamy tego nawet w kompie a oni sa dziwni bo jak nie ma w kompie to koniec roboty xd nie chce im sie szukac ale Dzieki wielkie za pomoc i Pozdrawiam Smile oby sie znalazlo bo wszystko juz porobilem kazda uszczeleczka wymieniona sprzegła rozrzady a stoi tylko przez.ta sprezyne ehh
A ja tak z innej beczki - kto zna dobrze j.niemiecki ? Smile potrzebuję przetłumaczyć 3-4 zdania na szybko przez PW Wink
Przekierowanie