Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A strzykawka + wężyk?
Wiesz co, wieczorem poszukam w domu, bo gdzieś mam taką dużą (coś chyba 100 ml) strzykawę i wężyk do niej chyba też. W razie czego się przypomnij, jakbym się nie odzywał.
100 ml mam z apteki.. ale cos zaciągnąć nir chce... wezyka żadnego nie mam... jakis wąski, moze do akwaryjnego pójdę...
Jak wytrzymasz do wieczora, to poczekaj, bo na 99% mam. Bylebym tylko:
1. nie zapomniał;
2. znalazł Smile
Daj spokoj z przelaniem 300ml. Jakbys przelal ze dwa litry to bym sie zasranowil nad upuszczeniem. Te z dpf potrafia miec 1.5 litra ponad stan. Nawet nie wiem czy nie lepiej jak jest troszke wiecej. Ja w swoich zawsze leje na max. Jak palujesz auto to wskazane wiecej oleju i w silniku i skrzyni.
To samochód do wożenia córeńki mojej najdroższej więc moze nie psj ale szaleństwa nie ma.....
Nic nie odciagaj. Zostaw jak jest to nie apteka. Kiedys upuszczalem bo gosc mial 3 litry za duzo.
Witam,
Jestem na etapie poszukiwań. Trafił się SHARAN z 2003 roku. Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie właściciel twierdzi, że auto jest wyposażone w ESP załączane automatycznie (brak przycisku zał/wył). Możliwe jest w ogóle coś takiego? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nie jestem pewny w stu procentach ale chyba sterowniki silnika ( to łatwo sprawdzić bo sterownik jest widoczny za akumulatorem i mozna odczytać numery) z końcówką FC obsługują ESP a z koncowka LQ nie. Nie jestem pewny po prostu czy w roczniku 2003 nie było jakiś zmian w 2001 i 2002 były jeszcze z koncowka LR
(23-11-2017 18:26)arthur napisał(a): [ -> ]Witam,
Jestem na etapie poszukiwań. Trafił się SHARAN z 2003 roku. Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie właściciel twierdzi, że auto jest wyposażone w ESP załączane automatycznie (brak przycisku zał/wył). Możliwe jest w ogóle coś takiego? Nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam.

Wszystkie znane mi Sharany z tego okresu mają wyłącznik/włącznik ESP, jeśli są w ten system wyposażone, po części ma rację, że ESP jest załączane automatycznie, bo działa zawsze, a przycisk służy tylko do jego wyłączenia tak naprawdę i oczywiście późniejszego załączenia ale nie zmienia to faktu, że w oryginale przycisk musi być. Przy obecnej aurze nie ma problemu by sprawdzić czy system jest i działa bo wystarczy poszukać mokrej nawierzchni i nie żałować gazu Wink.

Pozdrawiam
Czyli może być ESP bez możliwości jego wyłączenia?
Z tym sprawdzeniem to pewnie bym ogarnął gdyby nie to, że auto jest 500km ode mnieSad
Przekierowanie