Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
We wszystkich autach swoich podgrzewanie dysz wywalam. Zbędne to jest bo to nic nie daje zimą a właśnie można sobie furę spalić.
koledzy takie pytanie , jutro mamy zamiar skoczyć do Niemiec w 7 moją alhambrą , tylko że dopiero spojrzałem że mam zarerejestrowaną na 5 osób , czy niemieckie pieski zwracają na to uwagę ? czy ryzykować czy lepiej nie ? , jaki jest ewentualnie mandat ?
Jak Cię zatrzymają, to z pewnością będą chcieli dowód. A wtedy będzie krucho. Nie wiem ile, ale raczej nie tanio...
Nawet w PL jest krucho jak złapią. Przewożenie większej ilości ludzi niż w dowodzie grozi zabraniem prawka na trzy miesiące -chyba.
Padł mi włącznik świateł w Alhambrze '98. Zanim przyjdzie nowy musze jakoś dojechać do pracy. Które piny we wtyczce mam "zmostkować"?
Zna ktos woj.malopolskie dobry warsztat sprawdzenie i regeneracja wtryskow afn
Jakie koszta sprawdzenia i wymiany koncowek na wieksze ?
Dzień dobry.
Ogarnia ktoś jakie skrzynie automatyczne były montowane w alhambra 1.9tdi afn 99r.
AG4 099 czy AG4 01P?
Pytam bo podpinając vaga wyskakuje 099,a tu jest napisane że powinno być 01P.
w 99 była zmiana skrzyni , skrzynia DNP była do grudnia 99 a EQP od grudnia do końca lutego 2000.
Wg mnie dobrze vag pokazuje powinieneś mieć 099, chyba, że masz auto wyprodukowane w grudniu 99, co jest mało prawdopodobne, ale jak podasz VIN to Ci powiem.

PYTANIE ODE MNIE:
Czy ciężko chodząca kierownica, jakby z marnym wspomaganiem, to pompa czy coś innego ? Żadnych efektów dźwiękowych, czy wycieków - nie ma. Zacząć od wymiany płynu ?
vsszzz7mzxv522988
Ponadto chciałem zapytać skoro na nalepce w bagażniku mam napisane typ skrzyni AG4 DJY to czy skrzynia nie powinna wyglądać tak?
U mnie wygląda tak.
A sterownik hydrauliczny 01M https://drive.google.com/open?id=1-FiH1i...SspApo6-Ea
Masz ciekawy VIN....

Tak czy siak, powinieneś mieć skrzynię DNP i już.

skrzynia DJY to skrzynia manualna 5 biegów.

napiszę, bo pewnie spytasz co jest ciekawego w tym VINie - on nie powinien istnieć.
Przekierowanie