Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
...a dwa serwisy z rzedu przy wymianie rozrzadu liczyly tez pompeSad Dobrze wiedziec, u nich nie zawitam...
Wymieniłem drzwi z przodu u pasażera w sharanie i okleina jest lekko odblaskowa i dość śliska, a reszta jest chropowata i tak jak by mat, i czy ktoś wie jaką dokupić i gdzie żeby było jak powinno.
Gdzie idzie blaszana uszczelka od EGR? Między EGR a rurkę, czy może między rurkę a chłodniczkę spalin?
Gdzie idzie blaszana uszczelka od EGR? Między EGR a rurkę, czy może między rurkę a chłodniczkę spalin?
Jaka moc wypluwa fabryczny wzmacniacz audio w mk1?
Czy pompa wspomagania i serwo hamulcowe pasuja z 2.8 do 2.0 mk1?
Witam

Koledzy - mam szybkie pytanie

od jakiegoś czasu męczy mnie problem z alhambrą

1,9TDi 130km

Jak odpale zimny silnik to chodzi normalnie, po ok 15-20sek zaczyna coś rzęzić nie równo, co 2sek, co 7, po kilka razy z rzędu, coś jak by dwumasa ale to chyba nie dwumasa. Lekko skaczą obroty przy tym jak by np klime załączył to taki spadek jest.

Ciągle myślałem, że to jakąś pompę załącza, dogrzewanie silnika czy cos w ten deseń. Jak było powyżej 10st to zgrzytlo tak z 4 razy i tyle. Teraz przy mrozach troche więcej i głośniej - z zewnątrz to dość głośno słychać ale nie wiem skąd. jak rusze to znika to całkiem. Jak ciepły silnik to problemu nie ma i nigdy na zimnym zaraz po odpaleniu tylko po jakiejś chwili

Co to może być???
Andrzej P. W jakim stanie masz akumulator? Światło w środku nie pulsuje- przygasa? Podejrzewam, że to rzęzi alternator, poniweważ startujący dogrzewacz potrzebuje sporo prądu. Jak dodasz lekko gazu powinno się uspokajać. Pozdrawiam
Witam.
Jaki system Parktronic (przod, tyl ) do zamontowania w Sharan 1,9 TDI 115 PS, 2002 polecacie?
Witam

Jaki powinien być numer paska wieloklinowego dla AUY ? Dali mi w sklepie 6DPK 1215 - jest dłuższy niż mój poprzedni i też zaczyna coś piszczeć... 2 dni temu wymieniałem...Sad widać że napinacz jest na samym końcu regulacji... wcześniej był w połowie... tylko teraz nie wiem który powinien być Sad stary pasek miał w stronie wewnętrznej jakieś drobne opiłki... od czego to może być ?
Nr paska 6DPK1195 taki u siebie zakładałem
Przekierowanie