Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli ori felgi to śruby są te same co do stalowych. Mercedes tak robił ze osobno były śruby do Alu i do stalowych. Tu są te same chyba ze felgi jakieś obce na stożek a nie na kule. Ja takie mam i jeszcze na dodatek musiałem zamówić na klucz 17 bo na 19 mi nie wchodziły w gniazdo.
to powinno banglać bo felgi i alu i stalowe sa ori. trzeba przymierzyć. Tak Mercedes miał rozne do alu i stalowych, Toyota też.
Witam.Mam pytanie-czy mechanizm regulacji lusterka wstecznego do Sharana będzie pasował od innego VW-przykładowo Golf III ,IV itp-potrzebuję środek lustra a ostatnio u nas brak aut SGA na szrocie-dokładnie -to potrzebuję środek z 2 silniczkami regulującymi.
Tak są te same w golfa polo sga itd.
(17-08-2016 19:46)Jędrek Z napisał(a): [ -> ]Witam.Mam pytanie-czy mechanizm regulacji lusterka wstecznego do Sharana będzie pasował od innego VW-przykładowo Golf III ,IV itp-potrzebuję środek lustra a ostatnio u nas brak aut SGA na szrocie-dokładnie -to potrzebuję środek z 2 silniczkami regulującymi.

Lusterko wsteczne czyli w kabinie sa regulowane elektrycznie ? Chyba cos nie rozumie ?
a te lusterka zewnetrzne to jakie sa jak nie wsteczne??
Witam.Dzięki za odpowiedź koledze Wesol-moja wina- dokładnie nie sprecyzowałem, że chodzi mi o PRAWE LUSTERKO WSTECZNE bo to wewnętrzne to chyba nie ma silniczków elektrycznych od regulacji.
(17-08-2016 22:41)wesol napisał(a): [ -> ]a te lusterka zewnetrzne to jakie sa jak nie wsteczne??

Równie dobrze mozna uznać ze wewnętrzne tez jest wsteczne bo patrzy do tylu a nie do przodu !
czy szyby tylne boczne beda pasowac z poliftowego galaxy do przedliftoweg sharana ?? Smile

Pzsdr Smile
Sprzęgło kompresora klimatyzacji kupić nową podróbkę czy używany orginał. Kupić komplet z kołem i łożyskiem czy brać samo sprzęgł ???? U mnie zerwało się na nitach.
Przekierowanie