Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(21-10-2019 15:26)wesol napisał(a): [ -> ]Rozumiem że szukasz na przegub wewnętrzny tak?


Tak. Temat opanowany.
Zastosowalem oslone termo... z przegubu zewnętrznego.Na razie jest ok. Mam dwa rozne przeguby wewnetrzne i dlatego sa rozne oslony.
Panowie wymieniał ktoś z was tarcze kotwiczne z tyłu w sga mk1? Dużo roboty? Trzeba piastę zrzucić czy nie?
Gość nie podbił przeglądu za brak prawej osłony tarczy.
Oslony tarcz sa proste do wymiany. Sa mocowane na 3szt m6 srobki.
Nie sa tanie,choc mozna znalesc zamienniki. W ASO ceny kosmos.
Strasznie koroduja. Dlatego warto o nie dbac.
Witajcie. Przeszukałem neta i ciężko dojść prawdy. Mam pytanie. ni z tego ni z owego przestała grzać przednia szyba. Ma około rok czasu, bezpieczniki sprawdzone, do przekaźników dotarłem i tu pytanie. ma ktoś dokładny opis który od czego jest?? opisów w bród ale ciężko się odnaleźć, rocznik 2001, poza tym czy ktoś ma fotkę gdzie są wtyczki do grzania szyby?? zanim zdejmę osłony podszybia chciałbym to wiedzieć. Dzięki z góry za sugestie...uszczypliwe komentarze proszę zostawić dla siebie.... szukajka nie pomogła zbyt.
Naprawdę opcja szukaj bo szyba przednia była wałkowana wiele razy. Duży bezpiecznik ja zabezpiecza (taki rozmiarowo duży nie że amperami). Plastiki wyciągnij dolne przy tych trójkątnych szybkach. Ale jak szyba nie grzeje wcale to problem raczej nie w szybie. Za lampka sufitową masz mas tej szyby.
Przy przekaznikach powinien być bezpiecznik ( 50A) i to jego trzeba najpierw sprawdzić
[/u]
(31-10-2019 16:23)wesol napisał(a): [ -> ]Naprawdę opcja szukaj bo szyba przednia była wałkowana wiele razy. Duży bezpiecznik ja zabezpiecza (taki rozmiarowo duży nie że amperami). Plastiki wyciągnij dolne przy tych trójkątnych szybkach. Ale jak szyba nie grzeje wcale to problem raczej nie w szybie. Za lampka sufitową masz mas tej szyby.

ok tak zrobię, czy ten bezpiecznik ma jakiś kolor?? są dwa poziomy przekaźników, na którym on jest?? szukałem w szukajce, przeczytałem sporo, czy jeśli zdejmę te plastiki o których mówisz będę widział wtyczki?
(31-10-2019 18:00)kalamb napisał(a): [ -> ]Przy przekaznikach powinien być bezpiecznik ( 50A) i to jego trzeba najpierw sprawdzić
[/u]

rozbiorę dól ponownie i sprawdzę jeszcze raz. dzięki
Jest za tym panelem z bezpiecznikami. Taki duży bezpiecznik o szerokości około 3.5 cm. Nie jest widoczny bez rozebrania tej skrzynki bezpiecznikowej.
(31-10-2019 22:36)wesol napisał(a): [ -> ]Jest za tym panelem z bezpiecznikami. Taki duży bezpiecznik o szerokości około 3.5 cm. Nie jest widoczny bez rozebrania tej skrzynki bezpiecznikowej.

ok, jutro to zobaczę, problemu nie ma z rozebraniem- juz to robiłem, mam nadzieję że to będzie to...
Tak ok 3,5 cm czerwony
Przekierowanie