Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie stała się katastrofą padło sprzęgło. Tu w Niemczech i teraz jakie lepiej Luk czy Sasch.? Cały komplet dwumas sprzęgło i wysprzeglik.
Dla ciekawostki mechanik za wymianę chce 500€ Tongue
Jednomas valeo z koncowka 65 i wysprzeglik najlepiej luk. Bedzie najtaniej i najlepiej.
Wysprzeglik Luka będzie lepszy od sasch? Chętnie bym tak zrobił ale nie mam na to czasu z tym jednomasem. Auto potrzebne. Więc temu pytam co lepiej z dwumasow i reszty
Jutro będę brał wsio nowe tylko powiedzcie które lepiej Smile czy mieszanka
Np dwumas sprzęgło sasch a wysprzeglik Luk Smile
Bez znaczenia. Laduja w pudelka co im sie nawinie. A dwumas w obecnych czasach to i tak loteria.
To co całość luka?? 250 tańsze od sascha. I mówisz że nie będzie różnicy???
To dwie wiodace firmy. To tak jakbys pytal czy opona pirelli jest gorsza czy lepsza od dunlopa czy michalka itp. To wszystko klasa premium. To nie fulda czy kleber czy kormoran czy debica. Drutu tu nie wychodza z osnowy. Ja bym bral valeo albo jesli sam wysprzeglik padl to tylko jego wymienic i dalej w droge.
Masz jakiegoś allegrowicza zaufanego?? Co by jutro w pudełko zapakował i wysłał żeby max w piątek było??? I żeby wiedział co mi wysłać
Tak to nie pamietam od kogo bralem ale podzwon popytaj. Zestaw do 6 biegowych tdi wszelkiej masci. Cos kolo 1100 czy 1200 zl kosztuje taki zestaw.
Szwagier w pl kupi sprzęgło valeo wysprzeglik Luk. Niestety trochę przeplace jak na allegro. Ale czas goni.

Troszkę się śmieje teraz bo znalazłem posty z 2012 roku gdzie mówiłeś że ten zestaw to kibel Tongue
Rozumiem że się poprawiło Smile ?
Przekierowanie