Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No, czy jest "osprzęt" koła zapasowego?
Nic tam nie ma, ale miejsce moim zadaniem na koło jest.
Pewnie winda się zepsuła i ktoś ją wcześniej zdemontował. Otwórz klape tylna i w podłodze masz otworek. Otwierasz zaślepkę w wykładzinie i jak zobaczysz taką śrubę to masz windę [Obrazek: 633fad6b7d1f.jpg]

Jak brak takiej śruby to i windy nie ma.
Ni ma windy... Sad
Panowie co to za przełącznik
[attachment=3766]
Sprzątając auto otworzyłem klapkę bezpieczników i zobaczyłem właśnie ten przełącznik. Myślałem że może poprzedni właściciel zrobił sobie jakieś zabezpieczenie ale auto pali normalnie. [attachment=3765]
(10-05-2015 12:44)ULTRA napisał(a): [ -> ]Ni ma windy... Sad

Wersja ekologiczna... Smile
Jaka siedzi żarówka (od pozycyjnych) w Galaxy z 2004r (lampa xenonowa)?
Jedna mi się przepaliła i chciałbym kupić 1 szt. ale z najlepszych (jaką polecicie, Philipsa?), bo rozbierania trochę tam jest przy xenonie.
W5W
(10-05-2015 14:52)Stiven napisał(a): [ -> ]Panowie co to za przełącznik

Sprzątając auto otworzyłem klapkę bezpieczników i zobaczyłem właśnie ten przełącznik. Myślałem że może poprzedni właściciel zrobił sobie jakieś zabezpieczenie ale auto pali normalnie.

Może to dodatkowy włącznik do dogrzewacza.


Kolego @Ultra wysłałem Tobie info na pw.
(10-05-2015 16:07)cezary napisał(a): [ -> ]Jaka siedzi żarówka (od pozycyjnych) w Galaxy z 2004r (lampa xenonowa)?
Jedna mi się przepaliła i chciałbym kupić 1 szt. ale z najlepszych (jaką polecicie, Philipsa?), bo rozbierania trochę tam jest przy xenonie.

Rozbierania? Wydaje mi się, że w Galaxy będzie jak w Sharanie, do żarówki pozycyjnej i kierunkowskazu dostajesz się poprzez klapkę w nadkolu. Wymiana zajmuje 2 minuty, także przy ksenonach, wiem co piszę, mam u siebie.
Przekierowanie