Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A wiec czy te czujniki sa ze soba w jakis sposob powiazane? Chodzi o to czy jesli mam czujnik tylko w wersji poziomu oleju to bedzie on prawidlowo dzialal? (wskazujac niski stan)
(16-10-2017 16:53)mosfer napisał(a): [ -> ]A wiec czy te czujniki sa ze soba w jakis sposob powiazane?
To jest jeden czujnik który spełnia dwie funkcje tj. Temp. oleju i poziom oleju.
Nr 1J0 907 660B
Sprawdziłem i kupiłem zamiennik o tych numerach o których pisze Bogos. A jednak nie działa jak powinien, z temperatura. Czy mozna na Vag-Com sprawdzić działanie tego czujnika?
Wyjmował może ktoś obudowę dodatkowego akumulatora do zasilania dogrzewacza? Byłem wczoraj na przeglądzie i okazała się pęknięta, znalazłem post tego dotyczący, ale nie ma tam nic o demontażu i nie wiem czy jechać spawać to do fachowca na samochodzie czy wyjmować ten kosz. Wiadomo, że będzie mu łatwiej jak będzie miał wyjęte, chociaż dostęp do pęknięcia z kanału jest idealny wydaje mi się, że dobrze byłoby to połapać z obu stron.

Będę dziś wyjmował fotele do zamontowania obrotnic, więc chcę ocenić czy dużo więcej roboty z tym będzie.

No i wiem już dlaczego mam "przeciąg" w samochodzieBig Grin
Jak już będziesz wyciągał fotele to sam demontaż tej skrzynki nie zajmie ci dużo czasu , także wyciagaj to i spawaj. O cenę nowego nawet nie pytaj bo to kosmos.
Ps. Niech to ci spawa od środka skrzynki to nie będziesz miał potem problemu z montażem.
No paczałem na wpisy z cenami nowej/używanej Smile

Jedno przy drugim zrobię i będzie git. Może jakieś foty wrzucę i z foteli i ze skrzynki bo manuala dmontażu tej skrzynki nigdzie nie znalazłem.

Liczę tylko na to, że skrzynka na aku odkręcana jest od środka auta, bo jak od spodu, to będzie pewnie katorga.

Dzięki.
(17-10-2017 00:10)mosfer napisał(a): [ -> ]Sprawdziłem i kupiłem zamiennik o tych numerach o których pisze Bogos. A jednak nie działa jak powinien, z temperatura. Czy mozna na Vag-Com sprawdzić działanie tego czujnika?

17-liczniki, grupa 3, pozycja 3. tam temp oleju
Po wymianie wszystkich tulei, łączników stabilizatorów, sworzni, końcówek drążków i łożyska w prawym kole (zawieszenie przód) w trakcie jazdy czuję jakby delikatnie trzęsło kierownicą lub słychać i czuć jakbym momentami prawą stroną jechał po małych wybojach. Co to może być? Dodam że robiłem geometrie komputerowo i już czuję że delikatnie ściąga na prawo.
Koledzy. Przypomniałem sobie ze mechanik napomkną że nie było widocznych znaków na wahaczach i tuleje wprasował tak jak były stare.
Wyważenie kół i zamiana miejscami (lewe na prawo). Jak miałeś luzy w zawieszeniu podtarło opony, może być to nawet niewidoczne. Ale po naprawie już ciągną. Zanim zaczniesz poprawiać zawieszenie spróbuj tego Idea Jeżeli po zmianie kół miejscami zacznie ciągnąć w lewo, masz winowajcę.
Przekierowanie