Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzieki Wesol tez tak myslalem ze to do niczego nie sluzy tylko do wydawania dzwiekow, tak teoretycznie jak ta guma jest to i moze przegub od nowosci tam siedzi.. hy dobre pytanie na szafie niby 230tys ale jakos w to nie wierze zbytnio w dzisiejszych czasach..
Czy ktoś wie czy kierownica multifunkcyjna np z Passata b5 albo z skody superb będzie pasowała do sharana 99 rok. Chodzi mi żeby wymienić radio i zrobić sterowanie z kierownicy. Tylko czy podejdzie wieloklin i taśma od poduszki.
Kierownica od Passata raczej nie podejdzie. Sharan 99 ma sześciokąt w środku kierownicy a nie wieloklin. Do oryginalnej kierownicy też była manetka do sterowania radio. Jak byś szukał to pisz na priva.Smile
tez sie zastanawiam nad sterowaniem w/przy kierownicy ale chyba zrobię przeszczep jakiejś manetki pod kierownicę z innej marki. Chyba od którejś renówki mają płaską podstawę i dałoby radę na obudowie kolumny kier to przymocować. i kosztuje ze 30 zl...
Ja mam sterowanie w kierownicy ale rzadko z tego korzystam. Chyba kwestia przyzwyczajenia z wcześniejszych aut.
zależy tez od typu radia. ja mam ekran dotykowy i w słońcu niekoniecznie widać... w toyocie mialem sterowanie z kiery i była bajka teraz jak szybko muszę ściszyć to wyłączam radio bo nie widzę... wiec wkrótce ogarniam jakies sterowanie przy kierownicy.
Głównie chodzi mi o to że mając fabryczne radio i sterowanie pod kierownicą nie można podpiąć żadnej zmieniarki MP3, i miałem nadzieję że podejdzie kierownika z polifta, to i radio można wtedy zmienić. Ale trudno
Wlasnie oszczędzili kasy aby założyć jakiś sprzęt do czytania mp3. Głupie radio za 150zl juz czyta te pliki.
Ale mamy rok 2016 a jak projektowali są nawet polifta pierwszego to nie było jeszcze 2000 roku. Wtedy pamięć przenośna wielkości 1Gb to był szok bo jakoś w tamtych latach dałem 1000 zł za aparat cyfrowy i 150 zł za 256 MB pamięci.
Wtedy w 2001 pojawiła się Nokia 5510
http://i.gsmmaniak.pl/gsmmaniak/2012/08/...510-01.jpg
mająca całe 64 mega pamięci Wink
Przekierowanie