Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tylko cała lampa.
Nawet nie rozkleisz takiej tylnej lampy.
Rozkleić się da np. do dymienia, ale szkła się nie da dokupić.
Mógłby ktos podać jaki jest ori numer czujnika poziomu oleju sharan AUY 2002r ?
(04-03-2016 17:35)Tornado napisał(a): [ -> ]Wyłącznik drzwi jest wciskany na "rozporowe" zatrzaski... Zdejmij nakładkę gumową i postaraj się z lewej i prawej strony podważyć go np. cienkim śrubokrętem, może uda Ci się go wyjąć... mnie się nie udało, gdyż był ten plastik b.sztywny. W efekcie wyciągnąłem go cęgami. Oczywiście wyłącznik zniszczyłem... Nowy kosztuje 13 złotych...

Krańcówka i blacha ma swoj profil wystarczy przekręcić aż pokryje sie wykrój i wyjmiesz bez problemu. Niczego nie trzeba podważać
Czy ktoś montował w 1,9 AFN chłodnicę egr????
http://allegro.pl/chlodnica-egr-sharan-a...74358.html
Coś takiego????
a co ty z Greenpeace jesteś?? Po co ci to. EGR zaslep i po sprawie. BEz ciecia i spawanei raczje by ci sie nie obeszła taka przerobka. Ja ten wymiennik ciepla wywalilem i lezy gdzies w garazu bo jest z nierdzewy to moze sie kiedys do czegos przyda.
(19-03-2016 17:40)pawcio napisał(a): [ -> ]Czy ktoś montował w 1,9 AFN chłodnicę egr????
http://allegro.pl/chlodnica-egr-sharan-a...74358.html
Coś takiego????
Znam Gościa z aukcji. Sam czasem coś od niego kupuję. Ta chłodnica to nie do VP tylko do PD czyli od 2000 roku była montowana.Smile
Wiem ze to od Pd ale mam taki pomysł założyć u siebie. Tylko zastanawiam się czy dużo pomoże w grzaniu samochodu.
Nic nie pomoże. Tam nie idzie tych spalin tak dużo by mówić o grzaniu. Tam jest tak: przyspiesza to nic nie idzie spalin, puszcza nogę z gazu i się otwiera egr na ułamek sekundy i zamyka na 1 czy dwie i znowu otwiera na ułamek i zamyka na kilka sekund i tak cyklicznie z zamknięciem w 95% czasu na jalowych obrotach. Starsze jednostki miały wykorzystanie spalin w okolicy 3%.
Dostawa kawałek rurki do rury wydechowej jako taki wymiennik ciepła z wodą układu chłodzenia to będziesz miał grzanie od wydechu.
Przekierowanie