Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
XSPEED99 -szyby boczne z polifta pasują do przed lifta
Sporo tego mają klimiarze. Ja jakiś czas temu załatwiłem koledze z forum do przedlifta coprawda. Komplet czyli kolo tarczka i z lozyskiem coś koło 150 zł jeśli mnie pamięć nie myli. Albo i taniej. Bierz z lozyskiem bo łożysko jest deczko nietypowe i nie kupisz raczej ot tak za 10 zł. Ale bez sciagacza to chyba nie ściągniesz starego koła.
(19-08-2016 09:22)grażyny napisał(a): [ -> ]XSPEED99 -szyby boczne z polifta pasują do przed lifta

dzieki Smile

to moj szary dostanie ciemne szybki Smile pozniej zostanie tylko tylna sciemnic Smile
Witam
Mam problem ze światłami mijania w sharanie mk1.
Nie świeci prawe światło mijania . Drogowe świeca.
Bezpieczniki ok.
1) może wyłącznik ale czy gdyby to była winą wylacznika to czy też by nie świeciło tylne światło z tej samej strony? Pytam bo wyłączniki do tanich nie należą.
2)uszkodzony przewód od przekaźnika ale nie wiem gdzie znajdę przekaźnik od świateł.
Proszę o jaki kolwiek punkt zaczepienia od czego zacząć.
Pozdrawiam
multimetr w łapkę i sprawdzasz w ktorym miescu jest problem. mierzysz czy dochodzi napięcie do bezpiecznika, później do kostki w światłach... eliminujesz najprostsze rzeczy. Trzeba pamiętać ze to tez moze byc wina przewodu masowego bo z tego co pamiętam w kostce osobno jest masa od dlugich i kierunków a osobno od mijania i poziomowania...
Pytanko czy ta guma na przegubie wewnecznym jest do czegos potrzebna ? Musze wymienic ten od stroy walka podpory i nie wiem czy jest sens ta gume przkladac ?
inside, a sprawdzałeś bezpieczniki? Ty masz chyba oddzielnie na jedną stronę i na drugą.
Łysy. Nie zakładaj tego bzdetu. Nic to nie daje a jak jest juz wypracowane to buczy jeszcze.
Niech ktos podpowie mi w takiej sprawie. W okolicy wycieraczek jest jaka trąbka i w zderzaku prawy przód dwie trąbki. Te w zderzaku to pewnie działają jako sygnał. A ta w okolicy wycieraczkę to od alarmu ?
Tak.
Przekierowanie