Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oki. Chyba wszystkie Ori mają kuliste a stożek alu nie oryginalne.
Najlepiej sprawdzić czy to na pewno ORYGINAŁ.
Ja dałem 400 za komplet z przywózką do warsztatu.Okazały się naprawde oryginał i jest OK.
A lepsze stare ale oryginalne śruby czy warto zainwestować w nowe po 15 latach Smile?
Element nie zużywający się, wielokrotnego stosowania. Jeśli gwinty nie są zniszczone to nie ma potrzeby wymieniać.
Witam. Ja mam szybkie pytanie. Założyłem automatyczny włącznik świateł, wszystko działa, świecą się tylko światła mijania bez postojowych (nie podłączałem czarnych kabli), ale nie spełnia moich oczekiwań gdyż chce żeby światła mijania które świecą się z automatycznego włącznika gasły po przekręceniu na pozycyjne w przełączniku świateł w kabinie. Jak to podłączyć żeby tak to działało.
Dodam że kabel biały podpiąłem bezpośrednio pod akumulator
Schemat z którego korzystałem (rys1)
[Obrazek: 17be4d844a12.jpg]
Witam tak na szybko czy popsikanie WD do wnętrza czujnika pedału stop pomoże chociaż na chwilę bo prawdopodobnie się zawiesza, świecą mi się stopy i auto nie chce jechać przerywa. Muszę jakoś dojechać poki nie będzie nowego.
Coś bliżej? Skąd pewność ze to czujnik? Odłącz go i przejedz się po terytorium gdzie bez świateł da radę
Jak ruszam pedalem to światła stopu wariuja. Jak pedal przyciągnie do siebie to problem znika. Myślę coś na zasadzie delikatnej małej nakładki na bolec czujnika cos jak w lodówce jak otworzysz. Nałożyć coś małego by czujnik "wcześniej" się zalaczal dzięki temu na chwilę oszukam czujnik nie tracąc świateł. Tylko że się będą chwilę później zaswiecac po naciśnięciu pedału hamulca.
Nie da się ustawić na ząbkach ?
Nie prosciej go wyciągnąć, wyczyścić, styki podgiac i temat zatatwiony na kolejne 10 lat.
Przekierowanie