Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(25-01-2015 17:20)kmach77 napisał(a): [ -> ]Jakiej srednicy jest serwo hamulcow w Sharanie mk1 `95 2l benzyna? Jaki jest nr tej części. Z jakich aut pasuje serwo na podmiane?

Nikt, nic?
Witam Koledzy.

Czy nikt mi na moje konkretne pytanie nie moze odpowiedziec?
to juz gdzies przerabialismy i to bylo dosc szeroko opisane. Jakos slabo czaje co oznacza luz "minimalny" poza tym nie wiem czy pytasz o luz poprzeczny podluzny czy jeszcze cos innego.
Moze wiesz jaka jest tolerancja tego luzu,ona musi gdziekolwiek byc podana. Dzieki stasio59 za odpowiedz.
(26-01-2015 23:43)wesol napisał(a): [ -> ]to juz gdzies przerabialismy i to bylo dosc szeroko opisane. Jakos slabo czaje co oznacza luz "minimalny" poza tym nie wiem czy pytasz o luz poprzeczny podluzny czy jeszcze cos innego.

Mam na polosce wewnetrznej poprzeczny luz ok 4 mm. Jezeli bylo juz przerabiane, to prosze powiedz gdzie moge znalesc. Przed moim pytaniem na Forum, probowalem odszukac ten temat: bez skutku.
To jest ta pooska.
dorysuj strzalke w ktorym miejscu jest luz zebysmy sie dogadali i jak to macales szarpaleś.
Zacisnalem dlonie na walku i probowalem go obrocic raz w przod raz w tyl. Wyczulem luz ok 3 do 4 mm. Na 8 mechanikow tu w Niemczech 3 z nich sa zdania:poloske ta wymienic, pomoc jest to typowe dla sharana. Poza tym co widze, poloska ta nie jest bardzo skorodowana, wyglada na to ze poprzednik musial juz ja kiedys wymienic. (to sa tylko moje przypuszczenia)
(27-01-2015 12:06)rizist napisał(a): [ -> ]Zacisnalem dlonie na walku i probowalem go obrocic raz w przod raz w tyl. Wyczulem luz ok 3 do 4 mm. Na 8 mechanikow tu w Niemczech 3 z nich sa zdania:poloske ta wymienic,
Jesli by to bylo moje auto to; Jak bylby to luz pomiedzy frezem poloski a przegubym to bym wymienil ,a jak sie rusza w skrzyni biegow to bym nic nie ruszal.
Podjelem decyzje o wymianie na nowe: wahaczy, przegubow,amotryzatorow i wielu innych jeszcze sprawnych czesci. Jak zmienie takze ta poloske to mysle ze bledu nie zrobie.

Dziekuje Kolegom za informacje.
Przekierowanie