Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktokolwiek używał taki chiński KLUCZ ELEKTRYCZNY UDAROWY 1/2" DO KÓŁ+NASADKI?
http://allegro.pl/klucz-elektryczny-udar...67017.html
Czy nadaje się do odkręcania kół?
Czy nasadki wytrzymują a silnik elektryczny jest cokolwiek wart?
Witam mam takie nie typowe pytanie czy może mi ktoś powie po co się usuwa diodę od informacji nagrzewania świec żarowych ?
bo właśnie ja tak miałem
a błędy w sterowniku silnika jakieś są zapisane? zapewne tam tkwi odpowiedź
Stary myk szpeców - zamiast naprawić, usuń żarówkę. Nie świeci kontrolka - nie ma problemu.
Ale u ciebie LED jest (chodzi ci o to lewej strony na górze?). Nie wygląda to jak lepianka. Elementy na płytce są w SMD, wątpię żeby ktoś tak ładnie to zlutował tradycyjną lutownicą. Elementy są wielkości 1 - 2 mm.
(09-11-2017 22:28)jani68 napisał(a): [ -> ]Witam mam takie nie typowe pytanie czy może mi ktoś powie po co się usuwa diodę od informacji nagrzewania świec żarowych ?
bo właśnie ja tak miałem

bo to licznik od bezynowca ;-) , Penie ktos cos przerabiał i wsadził graty z licznika od benzyny
(09-11-2017 21:31)LJ3 napisał(a): [ -> ]Czy ktokolwiek używał taki chiński KLUCZ ELEKTRYCZNY UDAROWY 1/2" DO KÓŁ+NASADKI?
http://allegro.pl/klucz-elektryczny-udar...67017.html
Czy nadaje się do odkręcania kół?
Czy nasadki wytrzymują a silnik elektryczny jest cokolwiek wart?
Te chińskie badziewia można rozróżnić po obudowie wiekszosx ma takie same tylko naklejki inne. Jak na chinczyka to drogo. Obserwuj JULĘ ja tam kupulem Meec'a (tez chińczyk ale ciut lepszy) w promo poniżej stówki. Szału tu nie ma bo cos koło 700 W i np do Sharana jak ktoś pociagnie wiecej niż powinien śruby to tym nie odkrecisz ale pomocny jest. Nasadki pewnie totalny shit. Ja używam nasadek z zestawu. Do amatorskiego wykorzystania krzywdy im nie zrobisz.

(09-11-2017 21:27)Zdzichu.cl.97 napisał(a): [ -> ]Witam mam pytanie czy kosta iso w lagunie 2 i kosta iso w passacie b5 to bedzoe to samo . Czy iso to zawsze bedzie iso obojętnie jaka marka ?
.... teoretycznie tak, jadnakze zdarzają się problemy z utrzymywaniem pamięci. Wtedy juz trzeba ręcznie sprawdzić gdzie jestbplus po aku gdzie po kluczyku. glosniki iso jak nikt nie grzebal musi byc to samo.
Witam licznik jest taki jak ma być wlutowałem diodę i działa poprawnie i wlutowałem zwykłą lutownicą .
Pozdrawiam Ps. auto kupiłem od złotówy nic dodać nic ująć.
jutro jadę z pompowtryskiwacza na 4 cylindrze leje
(12-11-2017 11:01)mamwi napisał(a): [ -> ]Stary myk szpeców - zamiast naprawić, usuń żarówkę. Nie świeci kontrolka - nie ma problemu.
Miałem rację? Szkoda, Sad
Trochę odświeżę. Zrobiłem geometrie wyważane felgi i przesuwane opony na felgach. Jest poprawa ale nie do końca. Przy 140 pojawiają się wibracje. Cały czas wydaje mi się ze to z prawej strony. Czy może być to wyrobiona piasta? Stare łożysko było już mocno zużyte i z prawej strony jakiś czas temu poleciał mi przegub wewnętrzny. Nie wiem sam. Za miesiąc jadę do Belgii na i na autostradzie wiadomo - można pogonić, ale jak gdy przy 140 trzęsie przodem. Mam w głowie parę wariantów problemu. 1. Krzywe felgi (dwie znacząco krzywe), 2. Przegub wewnętrzny - jednak nie stawiam za bardzo na ten wariant, 3. Źle wprasowane łożysko, 4. Zniszczone "gniazdo" na łożysko w piaście. Przypomnę koledzy, że wszystkie tuleje, łączniki, końcówki drążków, sworznie, tarcze i klocki no i łożysko z prawej było wymieniane. Przed wymianą nie miałem takiego bicia. Dodam też że mam komplet zimówek na felgach i letnich na felgach (przekładam zawsze z wyważaniem) i nic się nie działo przed tą wymianą tych elementów.
Odnosnie tego klucza udarowego to robia tak ludzi w balona ze szkoda gadac. Zadziwiajace jest to ze ludzie to barany i wierza w te dane. Mam klucz taki boscha model gds 18e. Jest wiekszy od tego chinczyka i moc ma 500 wat a nie 2000 i ma 250Nm a nie 800Nm. Tym kluczem spokojnie ukrecam szpilki w kolach. Coprawda to pobor mocy a nie moc silnika jaka posiada ale 2000 wat to ma silnik np od tego najwiekszego flexa bo tez mam taki boscha pws albo gws na tarcze 230mm gdzie wirnik jest wiekszy jak w tym kluczu caly silnik. 800Nm to jaja urywa i nie jest na 1/2 cala kwadrat a na 1 cala.
Przekierowanie