Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak srebrny i biały to masakra. Białego jest 27 rodzajów. Najlepiej tez nie dobierać 100ml czy 50 ml bo.mniejsza dokładność doboru. Tak że 300 ml lub więcej.
Spryskiwacz tylnej szyby ma pryskać w jedno miejsce czy chodzić za wycieraczką? :-)
Przez trzy lata "lał w punkt" a wczoraj widzę w lusterku, że strumień idzie za wycieraczką...
W jeden punkt tylko.
Heh, to się mi stuningowało :-)
opatentuj
Orietuje sie ktos czy duzo zabawy jest z dolozeniem instalacji do szyb srodkowych na necie za duzo znalesc nie mozge, mam ramiona i instalacje drzwi, ale nie mam glownej instalacji i tak Dumam czy gra jest warta swieczki hmm ? Dzieki z Gory za odp.
Wydaje mi się, że masz instalację. W naszych, starszych modelach instalacje były kompletne, tylko urządzenia końcowe podłączane w zależności od zamówienia. Ja u siebie mam normalnie puste kostki w miejscach brakującego podgrzewania foteli i puste miejsce w centralce bezpieczników.
Rozbierz środkową konsolę i zobacz, czy nie masz luźnej kostki do przełącznika. Ponadto musisz rozbierać drzwi i montować mechanizmy. A nawet jak instalacji nie ma, to kwestia podłączenia się do zasilania i przeciągnięcia pod progiem kilku przewodów. Jak nie boisz się miernika i lutownicy to jest to do ogarnięcia bez żadnego problemu.
Na pytanie, czy jest ci to potrzebne, musisz odpowiedzieć sobie sam.
(21-09-2016 00:24)Sianko napisał(a): [ -> ]Orietuje sie ktos czy duzo zabawy jest z dolozeniem instalacji do szyb srodkowych na necie za duzo znalesc nie mozge, mam ramiona i instalacje drzwi, ale nie mam glownej instalacji i tak Dumam czy gra jest warta swieczki hmm ? Dzieki z Gory za odp.

sprawdz czy za raidem po lewej stronie nie masz zawinietej w gabke kostki...

ja u siebie w sharanie tam miałem..

dodatkowo potrzebujesz wiazki w tylne drzwi i mechanizny , przyciski itp Smile
Konsole srodkowa mam rozebrana bo obecnie robie instalacje do szybek uchylanych na koncu auta i wlasnie zadnej kostki nie widze i zagladalem w slupek w wiazke do tylnych drzwi i tez nie widac instalacji jest puste miejsce a wiecie moze gdzie te poszczegulne kabelki od szybek trzeba powpinac ? Instalacje i ramiona do drzwi z guzikami mam tylko wlasnie glownej instalacji i nie wiem jak to ugryzc nwm skad do kad ciagnac kable i ktory pin do czego
Witam was. Mam takie pytanko,może się ktoś orientuje: czy można swobodnie, bez konsekwencji podmienić komputer skrzyni automat?? mam drugi od takiej samej skrzyni tylko 2 lata nowszy. czy nie będzie żadnego zgrzytu??
chciałem sprawdzić, czy problem ze skrzynią nie jest spowodowany wadliwym komputerem.
dzięki za sugestie
Przekierowanie