Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(27-07-2017 10:13)robertkol napisał(a): [ -> ]Cześć wszystkim. Czy w Sharanie sam kasuje się przebieg dzienny po naliczeniu 2000km? Jestem w rozjazdach i zauważyłem, że przebieg nalicza się od nowa, ale nie do końca wiem dlaczego.

Tak zaczyna naliczać od nowa po 2000 km
(27-07-2017 11:10)bialekmleko napisał(a): [ -> ]
(27-07-2017 10:13)robertkol napisał(a): [ -> ]Cześć wszystkim. Czy w Sharanie sam kasuje się przebieg dzienny po naliczeniu 2000km? Jestem w rozjazdach i zauważyłem, że przebieg nalicza się od nowa, ale nie do końca wiem dlaczego.

Tak zaczyna naliczać od nowa po 2000 km

mi sie skasował po 1000 km
Mam prostownik przygotowany do ładowania motocykla przez gniazdko zapalniczki, czy mogę w taki sam sposób ładować samochód?
Prostownik ma również funkcję ładowania auta. A np w bagażniku jest stały prąd.
Wszedzie jest staly w sga. Ja tak doladowuje swojego juz kilka lat. To gdzie sie wepniesz jest przecie nie istotne. W koncu nie ladujesz 20 czy 40 amperami.
szybkie pytanie, czy taka kierownica podejdzie bez przeróbek do sharana po lifcie?

[Obrazek: a114204b4bca90f3d67bdea5def0]
[quote='loVWe' pid='107365' dateline='1501535184']
szybkie pytanie, czy taka kierownica podejdzie bez przeróbek do sharana po lifcie?

Tak. Podejdzie.
Taką paskudę chcesz do polifta wsadzić? Pasuje jak świni siodło..
Sorry za moje lenistwo... daleko zaparkowałem samochód a nie pamiętam średnicy tylnich tarcz hamulcowych, chcę dziś zamówić. może potraficie na szybko odpowiedzieć Alhambra 2005 vin VSSZZZ7MZ5V513783 . 131 KM . Z gory dzięki.
Z tyłu masz tak jak większość Sharanów czyli 268 mm
Albo 294 o ile pamiec mnie nie zawodzi
Przekierowanie